DRFG TELCO a David Rusňák

DRFG, David Rusňak

Možná, že jste již slyšeli o nových investicích společnosti DRFG do lékárenského řetězce Na zdraví, ale ještě nevíte, že další investice jsou vkládány do budování telekomunikační internetové sítě, zatím tvořené pro Jihomoravský kraj. Významným partnerem se tak vedle majoritního vlastníka společnosti jménem David Rusňák stal právě Roman Řezníček v rámci partnerství s DRFG TELCO. Investiční skupina tak významně posiluje své postavení právě v telekomunikacích. Roman Řezníček bude mít na starosti další budování, rozvoj a podporu stávající i nově vznikající komunikační infrastruktury.

DRFG má silné hráče

Majoritní vlastník společnosti David Rusňák sází na jistotu a vždy si vybere na svou stranu lidi s bohatými zkušenostmi a neponechává nic náhodě. V tomto případě Roman Řezníček více než 16 let pracuje právě v telekomunikacích. Vybudoval jednu z nejlepších společností v daném oboru s působností v České republice, Slovensku, Německu, Švýcarsku a Rakousku – Suntel Group, která dosahuje meziročního dvouciferného růstu. Roman Řezníček je podílníkem a jednatelem DRFG TELCO. V současnosti se společnost zaměřuje na add-on akvizice a primárně o akvizici lokálních poskytovatelů datových služeb.

Investiční skupina

Tato investiční skupina funguje od roku 2011 a od té doby jen kvete. Jasným cílem společnosti je zhodnocovat kapitál a vydává také DRFG dluhopisy. Další možností jak zde investovat je například podílový nemovitostní fond. Investiční skupina dále investuje zejména do energetiky, nemovitostí, telekomunikací, zdravotnictví a finančních služeb. Její pole působnosti je opravdu dostatečně široké a vyvážené. Pevné pilíře mají různorodý charakter a nesází se zde pouze na jednu kartu. Část investic je již ve startu dlouhodobého charakteru, například do budov za účelem dalšího pronájmu. Další nemovitosti se opraví, uvedou do provozu a jsou se ziskem prodány. David Rusňák ví, jak investovat a kam investovat. Dává práci našim lidem a podporuje ekonomiku v rámci České republiky. Možná bychom potřebovali takových víc.

Zdroj: http://ekonom.ihned.cz/c1-65323810-investicni-hvezda-z-brna