Rusňákova DRFG buduje jednotnou digitální síť

david rusnak drfg

Doba jde dopředu a digitalizace je v plném proudu. Podle diskuze s Romanem Řezníčkem, partnerem DRFG TELCO a Suntel, se nacházíme v digitální revoluci. Bez internetu a telefonu bychom již pravděpodobně nezvládli fungovat. Proto jsou pro nás telekomunikace důležitou součástí života. To si DRFG Davida Rusňáka moc dobře uvědomuje, a kromě dluhopisů a fondů se také věnuje budování jednotné digitální sítě. Tato Investiční skupina je jako nezastavitelné letadlo, které stále míří kupředu.

Nová administrativní budova ve Zlíně

Nová administrativní budova společnosti Suntel umožňuje snadnější spolupráci zaměstnanců. Velké kancelářské prostory zajistily rychlejší a pohodlnější komunikaci všech členů týmu. Kanceláře jsou navíc příjemně klimatizované a mají více slunečního světla.

Sklady zaujímají plochu 450 m2 a splňují ta nejnáročnější kritéria. Investiční skupina Davida Rusňáka myslela i na životní prostředí, budova je vytápěna i klimatizována tepelným čerpadlem šetrným k přírodě. Spokojenost není pouze na straně zaměstnanců, ale dle recenzí i na straně zákazníků, kteří ocení rychlost a kvalitu vyřízených objednávek.

Nová partnerství a největší datová síť v České republice

DRFG Davida Rusňáka pracuje na výstavbách sítí pro Vodafone v České republice a je jejich největším dodavatelem. Nově se skupina také stala partnerem firmy CETIN, která provozuje největší datovou síť po České republice. Podařilo se jí uspět v jejím výběrovém řízení a bude pro ni pracovat na výstavbě a modernizaci mobilní sítě.

V loňském roce DRFG pocítila úspěch i v zahraničí

Že není DRFG Davida Rusňáka žádné letadlo, které se řítí dolů, potvrzují úspěchy v zahraničí. Růst v loňském roce se pohyboval okolo 50 % ročně. Skupina uspěla ve Švýcarsku ve výběrovém řízení operátora Salt. Tento projekt se věnuje modernizaci klientovi sítě a DRFG na něm bude spolupracovat s dalšími dvěma společnostmi.

Podle diskuze s Romanem Řezníčkem pracuje investiční skupina také na modernizaci LTE pro největšího švýcarského operátora Swisscom a pro společnost O2 buduje sítě na Slovensku.