Franchising jako stále oblíbenější způsob podnikání

Oblíbenost franchisingu

Přemýšlíte nad tím, že začnete podnikat? V tom případě nemusíte začínat od začátku. Ještě donedávna podnikání znamenalo zejména krušné začátky, kdy začínající podnikatelé museli vymýšlet název společnosti, museli se také poprat s konkurencí a nejlépe konkurenční boj vyhrát. Dnes se už nemusí začínat od začátku, stačí si vybrat fungující značku a stát se jejím franšízantem.

O franchisingu jste možná slyšeli, možná nikoliv. Jedná se o způsob podnikání, díky kterému funguje dnes nejedna společnost. Franchising je založen na licenčních smlouvách, které se odkoupí od společnosti a díky kterým může franšízant otevřít svou pobočku pod už úspěšnou značkou.

Franchising je ideální způsob podnikání pro ty, kteří se nechtějí prát s konkurencí, kteří chtějí začít podnikat s už fungující značkou, která má své místo na trhu a která se pyšní stálou klientelou. Jak již bylo zmíněno, dnes pomocí franchisingu podniká mnoho českých i zahraničních firem, čemuž se nejde divit, vždyť franchising firmu rozšiřuje za minimální náklady.

Dalo by se říct, že podnikání už nemůže být snazší a jednodušší. To nejtěžší na celém franšízovém podnikání je rozhodování, s jakou firmou spolupracovat.

Pro jakou franšízu se rozhodnete vy?

Ještě donedávna se lidé rozhodovali spíše pro značky rychlého občerstvení, ale ty jsou dnes velice drahé. Je lepší upřednostnit levnější franšízu, která má třeba kořeny v České republice. Není větší radostí, než podnikání pod ryze českou značkou, jež se podílí na naší ekonomice. Jednou takovou firmou je i firma Extéria Market, která na trhu působí už od roku 2011.

O firmě Extéria Market

O firmě Extéra Market toho lze prozradit hodně. Důležitým faktem je to, že firma na trhu působí už od roku 2011. Během uplynulých let se stala přední společností v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, která se nyní chlubí skoro pěti tisíci spokojenými klienty. V současné době působí nejen na území České republiky, ale pronikla také na Slovensko. Dohromady má na svém kontu 25 franšízových poboček, kterých neustále přibývá.

Otevřete tu šestadvacátou pobočku?