Jak zhubnout za týden minimálně 5 kg?

jak zhubnout za týden

Vhodná týdenní strava  – skvělé řešení věčného problému! Vědci dokázali, že toto je doba nutná pro organismus, abyste pocítili pozitivní účinky experimentů s hubnutím. Kvůli hubnutí není nutné radikálně změnit svůj životní styl. Toužíte týdně zhubnout, aspoň 5 kg? Níže uvedené diety vám to umožní.

Estonská dieta

Ztratit 5 kg během jednoho týdne je možné s estonskou stravou, za předpokladu zavedení velmi efektního stravování, ve skutečnosti se skládá z několika mono-diet.  Během diety se nedoporučuje pít čaj a káva, pouze čistá voda bez bublinek, alespoň 1,5 litru denně. Uvedené množství potravin v nabídce je rovnoměrně rozloženo od rána do večera.

 1. den. 6 ks vařených vajec.
 2. den. 1 kg odtučněného tvarohu.
 3. den. 300 g vařené kuře.
 4. den. Rýžová polévka: 100 g obilovin, vaříme v 1 litru vody.
 5. den. 6 ks vařených brambor ve slupce.
 6. den. 1 kg jablek.
 7. den. 1,5 l podmáslí.

Vaječná dieta

I tady platí, každý den vypít alespoň 1,5 litru čisté vody.

 1. den. U snídaně: grapefruit, pár vajec, káva bez mléka a cukru. Na oběd: rajče, pár vajec, bylinné čaje. Na večeři: salát bez oleje z řepy, brambory a mrkev, pár vajec, grapefruit a čaj bez cukru.
 2. den. U snídaně: grapefruit, pár vajec, káva bez mléka a cukru. Na oběd: grapefruit a dvě vejce. Na večeři: 150 g libového vařeného masa, vejce a salát.
 3. den. U snídaně: grapefruit, pár vajec, káva bez mléka a cukru. Na oběd: špenát, pár vajec a čaj bez cukru. Na večeři: zálivka bez oleje, dvě vejce, bylinný čaj a 100 g nízkotučného tvarohu.
 4. den. U snídaně: grapefruit, pár vajec, káva bez mléka a cukru. Na oběd: špenát, pár vajec a černá káva. Na večeři: zálivka bez oleje, 150 g mořské ryby, dvě vejcea čaj.
 5. den. U snídaně: grapefruit, pár vajec, káva bez mléka a cukru. Na oběd: špenát, pár vajec a černá káva. U večeře: zelný salát, 150 g mořské ryby, černý čaj nebo káva.
 6. den. U snídaně: grapefruit, pár vajec, káva bez mléka a cukru. K obědu: ovocný salát (ovoce vše volitelně). Na večeři: 150 g vařeného libového masa, dvě vejce, hlávkový salát, celer, okurek a rajče, bylinný čaj.
 7. den. U snídaně: grapefruit, pár vajec, káva bez mléka a cukru. K obědu: studené vařené kuře, pár vajec, grapefruit a rajče. Na večeři: 150 g studené vařené kuřecí maso, pár vajec, zelný salát, mrkev a rajčata, černá neslazená káva.

V průběhu vaječné diety se doporučují pít minerální alkalické vody.