Jak vybrat legíny

jak vybrat legíny

Legíny jsou pohodlné, univerzální a umožňují zdůraznit štíhlost vašich nohou. Je však nutné pochopit, jak si vybrat legíny, jak je správně nosit a kombinovat.  Současný trh nabízí neskutečné množství tohoto pohodlného módního kousku. Můžete si objednat jednoduché, extravagantní, vzorované nebopush-up legíny. Pokud máte plnoštíhlou postavu, dávejte si pozor, abyste nevypadala nevkusně. Legíny se nesmí kombinovat s nesprávnými barvami a vzory.

Legíny nejsou kalhoty

Nelze vždy souhlasit s těmi, kdo říkají, že legíny jsou nezávislý oděv, a mohou být nošeny jako normální kalhoty. Legíny mají velmi přiléhavý tvar, téměř jako druhá kůže, šijí se z materiálů mnohem jemnějších a pružnějších než je obvyklé u přiléhavých kalhot. To je přesně to, co dělá z legín pohodlné oblečení na nošení a zároveň nemilosrdně upozorní na sebemenší nedostatky! Myslíme si, že je možná lepší vyhodnotit legíny jako těsné punčocháče bez šlapek.  Ovšem nelze trvat na tom, že legíny se nosí výlučně jako punčocháče k šatům a sukním. Stačí se držet jednoduchého pravidla: jakoukoli věc noste přes legíny, tak aby pokrývala, alespoň hýždě.

Boty a legíny

K dotvoření outfituje nutné zvolit správné boty. Boty na vysokém podpatku jedinečným způsobem dotváří outfit. Ne všechny dámy si potrpí na vysoké podpatky. Pakliže i vy preferujete baleríny či boty bez podpatku, dejte pozor, legíny zkracují nohy. Ideální volbou jsou boty na podpatku, pokud nejste pochopitelně hodně vysoká.

Vybíráme legíny

Nejlepší je dát přednost legínám vyrobených z elastického materiálu. Například z hustého bavlněnéhoelastanu, jersey atd. Vyberte si materiály, které nejsou průsvitné a dobře drží tvar. Tmavé legíny – to je klasika. Nemusíte se nutně omezovat pouze na jednu barvu třeba na černou, jak je obvyklé. Můžete vyzkoušet jakékoliv jiné neutrální barvy. Například tmavě hnědé, bordó, antracit atd.