Jaká je vaše velikost? Poradíme, jaké šortky jsou pro vás ty pravé

Jaká je vaše velikost? Poradíme, jaké šortky jsou pro vás ty pravé

Nepoťte se v létě v dlouhých kalhotách, vždyť můžete nosit šortky, které nejedné ženě tolik sluší. Pokud nejste zrovna fanouškem šortek, nyní určitě budete. Víme totiž, jaké šortky se hodí pro jaký typ ženy. Jaká je vaše velikost?  

Mnohé ženy se šortek bojí a vyhýbají se jim. Důvodem je to, že si v nich připadají tlustě. Jenže dnes existuje tolik různých střihů a typů šortek, že se najdou jedny, které vám určitě padnou a v nichž se tlustě cítit nebudete. Pokud nad tím pochybujete, čtěte dál a zodpovězte výše položenou otázku, a sice jaká je vaše velikost? 

Šortky pro velikost XS 

Ženy mající konfekční velikost XS se mohou radovat, jim totiž sluší naprosto všechno. Konkrétně jim budou slušet takzvané cyklistické šortky, které jsou letošním hitem číslo jedna. Cyklistické šortky však nekombinujte se sportovním oblečením, ale raději sáhněte po elegantní košili a nazouvácích na podpatku. To je ideální kombinace, kterou vám módní kritici zhodnotí deseti body z deseti.  

Šortky pro velikost S 

Co se týče šortek pro velikost S, doporučujeme sáhnout po klasických džínových kraťasech. Nezapomeňte, že si můžete vzít i velikost M, opticky to nohy zeštíhlí. I když vám budou padat, v pase je snadno stáhnete stylovým páskem. K tomu zvolte halenku na zavazování nebo třeba obyčejný jednobarevný top a přehoz.  

Šortky pro velikost M 

Máte velikost M? Vám pak doporučujeme volnější střihy šortek. Ideální bude, když budou třeba z jemné a příjemné bavlny a když budou vzorované, takové nemají chybu a každý se za vámi (nebo za šortkami?) otočí.  

Šortky pro velikost L 

Pokud máte konfekční velikost L, doporučujeme zvolit šortky ve střihu paperbag. Hezky vám zviditelní pas, navíc jsou volně střiženy. V tomto stylu zakoupíte i kalhoty, které snadno zkombinujete s obyčejným tričkem nebo s volnější halenkou.