Ústní voda je multifunkční pomocník, který porazí lupy i plíseň nohou

Ústní voda je multifunkční pomocník, který porazí lupy i plíseň nohou

Ústní vodu má ve své koupelně drtivá většina z nás. Nemůžeme se tomu divit, vždyť je to skvělý způsob, jak udržovat svá ústa ve skvělé formě a jak se zbavovat bakterií, které se v ústech během dne nahromadily. Ústní voda však není pomocníkem jen v boji proti kazům nebo v boji proti jiným zubním nemocem či nemocem dásní. Ústní voda je multifunkční pomocník, který ostatně pomůže i při jiných problémech s naším tělem.  

I když někomu může přijít ústní voda poměrně drahá, pravdou je, že není tak drahá, když si uvědomíme, s kolika problémy nám může pomoct. Většina lidí se domnívá, že ústní voda je pomocníkem jenom v boji proti zubním kamenům či kazům, ale dokáže zamezit i jiným problémům, které se týkají našeho těla a organismu. Zmiňme si aspoň něco z toho.  

Ústní voda zbavuje člověka plísně nohou 

Pokud vás nohy svědí, pravděpodobně za tím stojí plíseň nohou. Plísně se nemusíte zbavovat dlouho a složitě, stačí, když si připravíte koupel plnou vlažné vody s ústní vodou. Ústní voda uleví od plísní. v pozdějším stádiu, kdy se na nohou už objevují také praskliny v kůži, červená místa nebo zažloutlé nehty.  

Ústní voda proti lupům 

Trápí vás lupy? Lupy jsou problémem, kterého se člověk zbavuje opravdu těžce. S tímto problémem se snažíme bojovat různě, často ale zapomínáme na pomocníka jménem ústní voda, který nám s lupy opravdu pomůže. Stačí, když si ústní vodou budete masírovat pokožku hlavy. Poté si ji běžně umyjte šamponem, jak jste zvyklí.  

Ústní voda proti akné 

Trápí vás akné? Pak i v tomto případě vám ústní voda pomůže. Zbaví vás jakéhokoli nafouklého a hnisavého vřídku, který se na vaší pleti objeví. Stačí, když otřete ústní vodou postižené místo. Ústní voda zmírňuje zánět, který vzniká, a dochází k rychlejšímu hojení postiženého místa. S ústní vodou to však v tomto případě moc nepřehánějte, potírejte místo maximálně dvakrát denně, ať nedojde k vysušení pokožky.