Jeden den s malými dětmi v Praze

Jeden den s malými dětmi v Praze

Rozhodli jste se se svými malými ratolestmi pro jednodenní výlet do Prahy? Nebo chcete poslat své malé děti za rodinou do hlavního města a bojíte se, že v Praze nebudou mít co dělat? Praha je velké město plné možností, dokonce i děti si přijdou na své. V současné době je možné v Praze vykonávat nejednu zajímavou činnost, ani děti nepřijdou bez zážitků. Abyste se však nemuseli strachovat, rozhodli jsme se sepsat takový ideální den v hlavním městě, pokud budete mít jako doprovod malé ratolesti.  

Započněte den snídaní 

Snídaně je základ dne, proto doporučujeme zavítat do některé z pražských kaváren, které si děti rozhodně zapamatují. Pokud se budete potulovat kolem Václavského náměstí, doporučujeme zdejší Cukrárnu Myšák, která je oblíbená nejen pro své skvělé dezerty. Děti si zde určitě vyberou, a pokud ne snídani, rozhodně se sem vrátíte pro odměnu za skvělé chování.  

Putování po zoo 

Zoologická zahrada je něco, co děti zkrátka milují a co je rozhodně neomrzí. V současné době je pražská zoologická zahrada velmi oblíbená, je ovšem poměrně velká, a tak děti určitě unavíte. Je to však pro děti jeden velký zážitek, proto je o nezapomenutelný zážitek neoberte.  

Šlapadla jako další lákadlo 

Děti taktéž milují brouzdat se po vodě na šlapadlech. Je to zážitek, který si vryje do paměti každé dítě. Nechte je proto chvilku šlapat, ať se unaví a dobře večer spí. Šlapadla jsou velmi oblíbená, v Praze si však raději vytipujte místo, kde je mají nejlevnější. Nemusí vás stát na hodinu tisícikoruny.  

Na zmrzlinu do Angelata 

Každé dítě si zaslouží nějakou fantastickou zmrzlinu. Jenže kde takovou v Praze najít? Pokud si nebojíte připlatit za skvělou zmrzlinu, doporučujeme zavítat do Angelata, kde jsou zmrzliny opravdu bezkonkurenčně dobré. Zmrzlinu Angelato najdete dole u Václavského náměstí, ovšem musíte si často vystát frontu.