Jak na nás působí alkohol, aneb co prozradí znamení zvěrokruhu

Alkohol a znamení zvěrokruhu

Každý si někdy potřebuje takzvaně „resetovat hlavu“. V takových situacích si jdeme s přáteli sednout na pivo nebo na víno a najednou se taková posezení protáhnou dlouho do noci. V tu dobu nám přijde nejlepší nápad navštívit diskotéky, jenže ráno hořce litujeme a trpíme, protože se k nám dostaví kocovina jakožto nevítaný host. I když jsou rána u všech lidí stejná, je zajímavé, že alkohol se projevuje u každého znamení zvěrokruhu jinak. Pojďte zjistit, jak se alkohol projevuje u vás.

Berani musí být neustále v centru dění

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří se narodili ve znamení „beran“, jistě milujete alkoholové dýchánky. Zkrátka a dobře potřebujete být neustále v centru dění, musíte být součástí každé akce a nepohrdnete sklenkou alkoholu. Bohužel berani se řadí k těm typům lidí, kterým stačí kapka alkoholu a rozvazuje se jim jazyk. Dokážou být velice otevření, ale bohužel mnohdy to rozpoutá obrovskou válku. I když je otevřenost často ceněná, beranům dodá alkohol ostrost a jejich otevřenost velice bolí.

Býci ubližují

I když se s býky na mejdanu skvěle bavíte a smějete se s nimi, mohou vás velice ranit. Zejména, pokud patříte k jejich nejbližším. O býcích se říká, že jsou tvrdohlaví, ale v kombinaci s alkoholem dokážou ubližovat nejen svými činy, ale také slovy. Nejlepší tedy bude, když se s opilým býkem nikdy nebudete pouštět do hádky, protože o nikdy nevěstí nic dobrého.

Blíženci jako náladová stvoření

Je zajímavé, že býci se v opojení alkoholu neustále mění. Dalo by se říct, že mají dvě podoby, a sice umí být velice příjemní a skvěle si s nimi popovídáte, ale během vteřiny se z nich mohou vyklubat nejvíce nepříjemní lidé, kteří se mnohdy sehnou až ke svádění a následné nevěře, pokud se aktuálně nachází ve vztahu.

Raci jako emocionální tvorové

Určitě jste někdy zaregistrovali na diskotéce někoho, kdo se zhroutil a plakal na záchodech. Nejspíše se jednalo právě o někoho, kdo se narodil ve znamení raka. Právě ti jsou emocionálně v nepořádku a na mejdanech nejčastěji brečí na podlaze, protože mají pocit, že se jim jejich život naprosto zhroutil.