Co se bude nosit letos na podzim? Inspirujte se

Co se bude nosit letos na podzim? Inspirujte se

S odchodem léta se do kamenných prodejen s oblečením dostaly první podzimní kousky. Kupodivu jsou zajímavé a originální, kdo by je býval čekal. Pokud patříte k nákupním maniakům, pravděpodobně víte, jaké kousky se do obchodů nahrnou nebo už nahrnuly. Jestliže ale nejste milovníkem módy nebo se o módu moc nezajímáte, jsou aktuální trendy velkým tajemstvím a zároveň otazníkem. Proto vám přinášíme drobnou inspiraci.  

Abyste letos na podzim nechodili v nestylových outfitech, dejte na nás a pořiďte si do vašeho šatníku kousky, které uchvátí nejen vás, ale také vaše nejbližší okolí.  

Roláky jsou zase na scéně 

Pokud jste si mysleli, že roláky budou in jen jeden rok, spletli jste se. Po roce se opět roláky vrací na scénu, tudíž se na ně připravte. Roláky jsou elegantní, ale také ležérní kousek, který hezky padne jak k saku, tak k méně elegantnímu kabátu či bundě. Hezky se hodí k sukním, tak i ke kalhotám. Dnes se dokonce nosí pod šaty se špagetovými ramínky! 

Vzorované punčocháče zpátky ve hře 

Chvilku to vypadalo, že vzorované punčocháče vypadly ze hry, ale není to tak. Tak se to všechno jenom jevilo. Pravdou je, že vzorované punčocháče jsou opět po pár měsících ve hře, proto si pořiďte třeba takové, které jsou puntíkaté nebo srdíčkové. Vzorované punčocháče vyniknou hlavně na vysokých ženách, ale ani ženy drobnější postavy se nemusí punčocháčům stranit. Ideální jsou punčocháče třeba k midi sukním, které se na podzim také nosí.  

Hranatá špička vede 

Jaké boty si na podzim pořídit? Pravděpodobně zvažujete boty se špičatou špičkou, ale daleko lepší jsou boty s hranatou špičkou. Jedná se o trochu retro kousek, ale je to opravdu letos na podzim in. Boty s hranatou špičkou jsou většinou celé uzavřené, podobají se trochu mokasínům a trochu na tradiční slip-ony.  

S černou krajkou zaujmete 

Pokud plánujete jít na nějakou společenskou akci, doporučujeme zvolit černou krajku. Je to letos na podzim velice elegantní, neváhejte sáhnout konkrétně po šatech nebo po pleteném kardiganu, který bude černou krajkou ozdoben.