Co si obléct první školní den?

co si obléct

Léto je opět u konce – uběhlo opravdu rychle. Zaměstnaní lidé si však ani nemuseli všimnout, že nějaké léto proběhlo, radovaly se hlavně děti, které měly v plném proudu krásné dvouměsíční prázdniny, jež jsou ale zase pryč. Je tu opět škola a s ní přichází i první školní den. Ukažte všem spolužákům, jak jste se za dva týdny změnili, a oblékněte se tak, jak vás neznají!

Velký důraz na oblečení kladou hlavně studenti a studentky středních škol. Studentky se snaží zapůsobit na starší chlapce, chlapci se ale touží zalíbit hlavně těm novým prvačkám, které ještě nevědí nic o jejich povaze či nevědí, co se o nich říká. Většinou však pánové spoléhají na šarm, který se jim ani zdaleka nemusí vyplatit. Měli by raději zaujmout tím, co budou mít na sobě. Stejně tak totiž zajmou dívky.

Co si mají vzít pánové?

Pánové udělají nejlíp, pokud si obléknout například roztrhané džíny (ale jenom na kolenou), k tomu zvolí obyčejné jednobarevné tričko bez kapsičky a k tomu zvolí károvanou košili, kterou nechají ledabyle rozepnutou. Kárované košile jsou aktuální hit, proto s nimi rozhodně neudělají špatně. Na nohy pak nazují oblíbené kecky či plátěné tenisky, s nimiž je stejně pošle uklízečka do šaten, aby se přezuli do nevkusných, leč pohodlných přezůvek.

Co si mají vzít dámy?

Dívky zaujmou muže tak, že odhalí své nohy. Povoleny jsou tudíž šaty nebo sukně. Nevybírejte si ale takové kousky, které jsou délkově sotva pod zadek – raději odhalte kolena a štíhlá lýtka. Délku volte minimálně ke kolenům! Ať nevypadáte lacině. Pokud zvolíte sukni, k ní pak zvolte jednoduchý top třeba na ramínka (pakliže je venku chladněji, vezměte si ještě dlouhý kardigan). Na nohy perfektně jdou buď tenisky, nebo sandálky, ale i s nimi budete posláni do šatny, abyste se přezuli – zkrátka škola začíná a přezůvky jsou opět nutností, na kterou se bude přísně dohlížet!