Zvete ji poprvé k sobě domů? Přečtěte si, jak zazářit

sobě domů

Schyluje se k významné události, neřku-li mezníku ve vašem partnerském vztahu. Vaše nová přítelkyně přijala pozvání k vám domů a je nadmíru jasné, že očekává jedinečný večer. Chce-li ho absolvovat s grácií sobě vlastní a minimalizovat riziko trapasů všeho druhu, řiďte se následujícími tipy.

Ukliďte si, a to pořádně

Bez ohledu na to, jaké je právě roční období, vykonejte jarní úklid. Malovat sice nemusíte (pokud o to vaše zdivo vysloveně neprosí), ale buďte mnohem důslednější než při běžném úklidu. Anebo snad chcete, aby na vás změnila názor a začala si myslet, že jste tak trochu… čuně?

Kýč ven, umění sem

Pravá láska se vyznačuje tolerancí a akceptováním druhé osoby takové, jaká skutečně je… Ale to neznamená, že byste svůj byt neměli vyšperkovat několika stylovými kousky. Pro jistotu se zbavte losí hlavy, která vám visí na zdi vedle televize, a pořiďte si místo ní pěkný obraz. Jistě víte, kam tím míříme.

Zahrajte si na Pohlreicha

Láska prochází žaludkem. Navíc platí, že muže za plotnou vnímají ženy jako velmi přitažlivé. Pro vás to znamená jediné – přichystejte jí večeři, která uspokojí její chuťové pohárky. Co na tom, že běžně nevaříte, pusťte si na YouTube podrobný postup a pusťte se do toho. Není čeho se bát!

Nepodceňujte význam spodního prádla

A teď to nejdůležitější. Jakmile dojde na intimnosti, nesmíte svou milovanou odradit nevhodně zvolenými spodky. Rovnou zapomeňte na sortiment „made in tržnice“ a pořiďte si pro tuto speciální příležitost něco extra. Zda sáhnete po exkluzivnější světové značce a zvolíte pánské spodní prádlo Tommy Hilfiger, CK či Diesel, nebo ji oslníte precizní českou výrobou (např. oblíbené trenýrky Styx), je na vás. Podstatné je, abyste se před ní prezentovali v něčem jiném než ve vytahaných spodcích, na kterých jde vidět, že toho mají hodně za sebou.