Tipy na vánoční dárky. Co koupit jemu?

vánoční dárky

I pánové mohou být oříšek, a to zejména ve chvíli, kdy se kupují vánoční dárky. Mnohé ženy jsou svědomité a nakupují vánoční dárky i s několikaměsíčním předstihem, což je na jednu stranu chvályhodné – nakoupí ve slevách, navíc budou požadované velikosti. I když většina žen má už nyní nakoupeno (i když do Vánoc zbývá více jak měsíc), najdou se ženy, které začínají nakupovat až na přelomu listopadu a prosince. A právě pro tyto ženy máme několik tipů, díky nimž bude nakupování dárků pro muže hračka.

Jak jsme zmínili, i muži jsou oříšek. Mnohé ženy nevědí, co svým drahým polovičkám koupit pod stromeček. Většinou chodí po obchodech celé dlouhé měsíce v domnění, že něco krásného objeví, jenže najednou je tu Štědrý den a ony zjistí, že nemají nic. A tak by tedy bylo lepší, kdyby měly aspoň nějakou představu o tom, po čem muži touží.

1) Hry

Čím dál více přibývá těch, kteří hrají hry. Xboxy a Playstationy se prodávají neustále, muži milují sednout si s přáteli a hrát fotbal nebo hokej alespoň virtuálně při láhvi piva. Pokud tedy chcete svou drahou polovičku potěšit, pořiďte mu hru na herní konzoli, po které už dlouho touží. V každém muži se skrývá dítě, které chce jednou za čas ven.

2) Ponožky

Jak se říká – bez ponožek by nebyly Vánoce. Jestliže muž nedostane ponožky pod stromeček, je velice zklamaný. Proto minimálně jedny ponožky pod stromeček schovejte. Dnes najdete nejen moderní barevné ponožky, ale také vtipné seriálové či filmové. Je jen na vás, pro jaké se rozhodnete. Myslete ale na to, že netradiční jsou v módě.

3) Knihy

I muži čtou! Jestliže se vaše drahá polovička řadí k vášnivým čtenářům, máte o dárek postaráno. Jen tedy zjistěte dopředu, jaký žánr muže zajímá. Žánrů je přece mnoho a jistě nechcete, aby kniha posléze ležela na nočním stolku a nikdy nebyla přečtena, jelikož jste se netrefili do vkusu.