Ideální dárek pro sportovce. Co nadšenci pořídit?

Ideální dárek pro sportovce. Co nadšenci pořídit?

Nastává nejvyšší čas nakupovat Vánoční dárky a výběr vhodného dárku může být někdy oříšek. Je Váš kamarád, partner nebo příbuzný sportovní nadšenec? Máte vyhráno! V dnešním článku se podíváme na tipy na dárky pro sportovce a těch bude hned několik. 

Sportovní oblečení 

Prvním tipem je nákup sportovního oblečení. Tento dárek je možné věnovat pouze v případě, že dobře znáte svého blízkého včetně jeho velikosti oblečení. Pokud chcete věnovat sportovní oblečení a bojíte se špatného výběru velikosti, nemusíte házet flintu do žita, sportovní obchody nabízejí možnost výměny nebo vrácení produktů i po Vánocích (raději schovávejte účtenky). Sportovní oblečení potěší každého sportovního nadšence a dodá dostatek motivace pokračovat na své sportovní cestě a těšit se na další trénink. 

Fitness pomůcky a sportovní vybavení 

Další možností je nákup fitness pomůcek nebo sportovního vybavení na daný sport (pro fotbalisty fotbalový míč, pro golfisty golfovou hůl apod.). Vybírat můžete z levných produktů (v případě fitness pomůcek například expandéry nebo zátěžové gumy), ale také z cenově dražších produktů (činkový nakládací set, koš na basketbal nebo cyklistické kolo). 

Doplňky výživy 

Třetím tipem je darování zdraví, tedy doplňků výživy. Vybírejte vždy doplňky od ověřených dodavatelů a zejména výrobců a z přírodních zdrojů. Při výběru nesrovnávejte produkty dle ceny, ale kvality. Tipem, jaké doplňky vybírat, jsou například: Kloubní výživa, multivitamin, proteinový prášek nebo omega. 

Permanentka do fitness centra 

Vstupy do fitness center nebo jiných sportovních prostor nejsou nejlevnější, a proto věnování permanentky je ideálním dárkem pro Vaše blízké. Většinou budete mít na výběr z měsíční, tříměsíční, půlroční nebo roční. 

Voucher na osobního trenéra 

Posledním tipem je voucher na služby osobního trenéra (fitness, tenisového, golfového a jiné). Trénink s profesionálním sportovcem dodá nejen motivaci a zhodnocení své fyzické kondice, ale dlouhodobější spolupráce také zlepší Vaše výkony, formu a další.