Vlastní aplikace jako užitečný prvek pro vaši obec

Vlastní aplikace jako užitečný prvek pro vaši obec

Každá obec má jednu zásadní touhu – aby byli její obyvatelé spokojení. Proto neustále přemýšlíme o tom, jak naše služby stále vylepšovat. Vlastní aplikace vám přinese mnoho užitku. 

Oslovíte široké spektrum obyvatel

Mobilní aplikace je způsob, jak přinést informace o obci a aktuálním dění do každodenního života vašich obyvatel. Díky aplikaci budou mít přehled o významných kulturních a sportovních akcích, dozví se zajímavé informace, nebo se budou mít možnost snadno seznámit s legislativními požadavky na žití ve vaší obci. Kdy a kde se platí za odpad? Co si vyřídit při žádosti o demolici? Všechny zajímavosti a hodnotný obsah může nabídnout mobilní aplikace. Vaše úsilí si bude moci přečíst obyvatelstvo všech věkových kategorií. 

Krizovou komunikaci oceníte

Krizová komunikace je kapitola sama o sebe. V případě ohrožení, například při smogové situaci, požáru nebo povodních, je třeba jednat včas a informovat co největší množství obyvatel. Ne každý ale slyší obecní rozhlas. Vlastní aplikace tak může přímo na mobilní přístroj vašeho uživatele dodat notifikaci. Jedná se o informativní zprávu, ve které bude uvedeno vše potřebné, co si přejete obyvatelům sdělit. Krizová komunikace s notifikacemi se vám bude výborně hodit při řešení nenadálých situací. 

Informovaný občan je spokojený občan

Můžete dávat lidem vědět o aktuálním dění. Zapojte je do kulturních akcí. Uspořádejte rozsvěcování vánočního stromku, kam se budou moci lidé přijít podívat. Dejte lidem vědět, kdy je splatnost platby za popelnice. Informujte o všem, co si přejete sdílet se všemi věkovými kategoriemi vaší obce. Lidé budou mít možnost na dané oznámení včas reagovat, vyhnete se tak nízké návštěvnosti vašich akcí, ale také prodlevám v platbách od občanů. 

Informujte o všem, co se lidí ve vaší obci přímo týká. Vaše aplikace se tak stane vyhledávanou platformou plnou užitečných podnětů.