Oblečení pro miminka s potiskem: Trend nebo kýč?  

Oblečení pro miminka s potiskem: Trend nebo kýč?

Generace našich rodičů vyrůstala v době, kdy se všechno oblečení dědilo. Nosily se praktické kousky, které vydržely i pořádnou vyvářku. Dnes je naštěstí situace odlišná a všeho je dost. O to více si můžeme vyhrát s oblečením pro naše potomky. Jak je to s potiskem?  

Odolný potisk vydrží běžné praní 

Než si pořídíte oblečení s potiskem, spíše si všímejte kvality celkového textilu. Vždy by se mělo jednat o stoprocentní bavlnu nebo bambus. Syntetiku si na své miminko nikdo z nás dávat nepřeje. Hustota tkaniny je dalším poznávacím znakem, že se vám oděv po prvním vyprání nerozpadne nebo nezmění zcela svůj tvar.  

Potisk je pak až na druhém místě. Když totiž víte, že je kvalitní textilie, nebude potíž ani s výdrží potisku. Pro klid v duši ale vždy perte tyto kousky po rubové straně. Ostatně, tento fígl praktikujte u všeho oblečení a máte zajištěno, že vám vydrží velmi dlouho.  

Žertovné nápisy 

Internet je plný osobitých nápisů, které si na své děti můžete pořídit i vy. Jedná se o běžné nápisy, na kterých může být jméno vašeho potomka. Nebo také krátké a výstižné vtípky. Potisk bodyček je možnost, jak si nechat natisknout přesně to, co byste si pro sebe přáli. Dají se tak sehnat kousky, kde je třeba mottem „Dost piju“, „Ahoj, já jsem tady nový“ nebo „Hele, už mám více vlasů než taťka“. 

Je to příliš?  

Samozřejmostí je také potisk, kde je například logo vaší oblíbené hudební skupiny. Některé potisky jsou ale již na uvážení každého z nás. „Tati, od dneška už máš dva šéfy“, „Pokud to můžeš přečíst, tak jsi dostatečně blízko na to mě přebalit“ nebo „Moje babička je prostě jednička“ tak jsou vhodné nápisy pro všechny, kdo mají skutečně velmi rádi legraci.  

Svůj vlastní nápis na body si dnes může nechat natisknout každý z nás.