Vaše koupelna bude dokonalá 5 tipů, jak na to 

Vaše koupelna bude dokonalá 5 tipů, jak na to

Koupelna je prostor, kde máme možnost zažít relaxující chvíle. Aby se tak ale mohlo stát, musí být opravdu krásná. Jak na to, aby vám koupelna dělala radost pokaždé, když do ní vkročíte?  

Kvalitní textilie 

Kvalitní textil je pro pohodlí ve vaší koupelně určující. Luxusní koupelnové předložky vás příjemně zahřejí od nohou, luxusní ručníky vám poskytnou dostatečnou jemnost a hebkost po každé koupeli, a luxusní dámské župany budou mít tu čest udržet vás v teple po každé koupeli. Také si přejete, aby ve vaší koupelně vládla kvalita?  

Milovaná barva 

Vaše koupelna se doslova těší na to, až ji konečně barevně sjednotíte. Všechny textilie tak můžete sladit do vaší oblíbené barvy. Bude stejný odstín i na obložení koupelny? Stylová trefa! Bytoví designéři by z vás měli skutečnou radost.  

Vždy uklizeno 

Relax v koupelně, kde není čisto, není možno zažít. Stále by vás drásalo pomyšlení na nevyklizený koš. Proto každý den věnujte úklidu koupelny pět minut. Ano, pouze toto stačí, aby byla vždy dokonalá. Lepší je krátký a pravidelný úklid, než vyčerpávající pulírování. 

Jako v džungli 

Při představě džungle se mnoho z nás dokáže uvolnit. Stačí, když si například do sprchového koutu pořídíte speciální tapetu s obrázkem z divočiny. Přidejte živé květiny a jste tam! Relaxační hudbu, prosím. I vy se ve své koupelně můžete cítit naprosto báječně. Nenáročné květiny, jako je například lopatkovec, ibišek nebo zamiokulkas, se budou v prostoru koupelny skvěle vyjímat! 

Vlastní sauna 

Saunování je velmi prospěšné pro naši imunitu. Pokud si i vy přejete přirozeně zvyšovat svou odolnost, pouvažujte nad výměnou sprchového koutu za saunu se sprchovým koutem. Bude to i pro vás zdroj dokonalé relaxace ve vaší koupelně?  

Koupelna by nám měla dělat radost každý den. Když se obklopíte luxusními textiliemi a prvky, které vám přinášejí úsměv, budete skutečně spokojeni.