Tipy na levné nástěnné dekorace

Tipy na levné nástěnné dekorace

Nástěnné dekorace dokáží pozvednout design prostoru. Jsou jasně vyslaným signálem až do vesmíru: Tady bydlí někdo, komu na vzhledu vlastního příbytku skutečně záleží. Máme TOP tipy pro nástěnné dekorace, za které nedáte ranec.  

Rámečky na obrazy 

Proč si nepohrát s designem celého prostoru? Co byste řekli rámečkům na obrazy, které pomocí barvy ve spreji natónujete právě na tu barvu, která se k vám hodí nejlépe. A co do rámečku umístit? No přeci nic. O to jde. Volte rámečky různých velikostí. Můžete je také na zeď upevnit v různých úhlech. 

Maxi hodiny 

Maxi hodiny se hodí zejména do obývacího pokoje. Je libo hodiny, kde budou jednotlivé číslice představovat třeba motýli? Zvolte si hodiny, které zaberou celou zeď. Máte tak spojeno příjemné s užitečným a vždy budete vědět, kolik je zrovna hodin.  

Obří lapač snů 

Tuto krásu si na zakázku necháte vyrobit v každém blízkém ethno nebo ezo obchodě, kde vám rádi nabídnou také vhodné barevné varianty. Velký lapač snů je krásná dekorace do ložnice, obýváku i dětského pokoje. Skutečně maxi kus přes celou stěnu pro svůj rozměr podle indiánské tradice zajistí sladké sny zřejmě nejen vám, ale také vašim sousedům.  

Vlastní umělecké dílo 

Skutečně si stále myslíte, že malovat neumíte? A co byste řekli tomu si během jednoho večera prostudovat oblíbený kanál pro videa a nalézt tam inspiraci v podobě „easy DIY art“ projektů. Zjistíte, že talent rozhodně mít nemusíte, postačí vám nadšení a správná malířská technika. Dáte si na zeď plátno s vlastnoručně vyrobeným obrazem, nebo se pustíte třeba do vyplétání obrazů z hřebíků pomocí nitě?  

Už víte, co se bude vyjímat na vaší zdi? Nenechte se zahanbit a pořiďte svému domovu jedinečný kousek. Co láká právě vás? My ještě přidáváme jeden tip pro ty, kdo budou za krátkou dobu malovat – dovolte pro jednou svým dětem, aby se pomocí vhodné techniky na stěnách vyjádřily ony. Nezapomeňte na fotodokumentaci.