Psí mazlíčci si zaslouží to nejlepší. Proto pořiďte alespoň základní výbavu

Psí mazlíčci

Každý psí čtyřnohý mazlíček si zaslouží jenom to nejlepší. Přece jen vám dá svou lásku a nic za to nežádá. Odvděčte se mu alespoň tím, že mu koupíte základní psí výbavu, kterou bude milovat. I když si možná říkáte, že se jedná o drahou záležitost, už dávno to není pravda. Věřte, že koupě auta nebo drahé značkové kabelky je finančně náročnější. Pejsek nestojí mnoho v porovnání s tím, co on vám dá.

Abyste nemuseli investovat do věcí, které nebudete potřebovat, rozhodli jsme se vám sepsat základní seznam věcí, na které nesmíte zapomenout. Je to skutečně jen to nejdůležitější, ovšem mnozí majitelé psích čtyřnohých mazlíčků na to zapomínají.

Co všechno se řadí do základní psí výbavičky?

  • Pelíšek. Na ten se opravdu nesmí zapomenout. I když pejsek bude spát s vámi nebo na pohovce, stejně potřebuje mít místo jen sám pro sebe. Toto místo mu dopřejte, vždyť pelech pro psa skoro nic nestojí! Navíc ho lze dnes koupit v takové podobě, která se vám krásně hodí do místnosti domu. Už dávno psí pelechy nenarušují barevnou sladěnost domu.
  • Obojek. Bez obojku se neobejdete. Odborníci radí pejskovi dát obojek co nejdříve, aby si na něj zvykl a v pozdějším věku ho nekousal a nechtěl si ho sundat. Ne nadarmo se říká, co se v mládí naučíš… Nicméně při výběru obojku je důležité, aby byl pohodlný psovi. Nekupujte mu obojek škrábavý ani jinak nepohodlný či příliš těžký. Zvolte takový, který je příjemný na dotek a který je tak lehký, že ho pejsek na svém krku ani nepostřehne.
  • Vodítko je další součást základní psí výbavičky. Bez vodítka byste nemohli pejska chodit venčit jinam než na svou zahradu. U vodítka nemusíte dbát na to, aby bylo pejskovi pohodlné. Je to jen prodloužená ruka majitele psa.
  • Hárací kalhotky jsou u fenek vděčné. Pokud máte fenku doma a nestojíte o nepořádek během jejího hárajícího období, raději ji navlečte do pro ni velmi pohodlných háracích kalhotek, které ponechají domácnost v naprosté čistotě.
  • Kousací kostičky jsou tu proto, aby nebyl okousaný žádný kus nábytku ani dekorace. Pejsci zkrátka potřebují své hračky, aby jejich pozornost nepadla na zařízení domácnosti.

Všechny zmiňované produkty a nejen je naleznete v e-shopu iridog.cz.