Ananasovou dietu preferují hollywoodské celebrity. Je však účinná?

Ananasová dieta

Kdo by nechtěl mít postavu jako hollywoodské celebrity! Jejich těla jsou dokonalá, sní o nich každá žena či každý muž. Ovšem především ženy jsou schopny pro krásnou figuru riskovat i své zdraví, jsou schopny vyzkoušet mnohé drastické diety, které v konečném důsledku ani nepůsobí tak, jak by působit na člověka měly. Naštěstí se mezi hromadou drastických diet najdou i takové, které jsou účinné. Mezi nejúčinnější diety se řadí takzvaná ananasová dieta, která je oblíbená zejména u zmiňovaných hollywoodských celebrit.

Málokdo ví, že ananas je tělu prospěšný. Dokáže dodat tělu potřebné látky, stejně tak dokáže zasytit, zahnat hlad a mimo jiné i vyléčit zdravotní neduhy. Kromě toho také zbavuje tělo přebytečných tuků a může za to, že je postava krásná a štíhlá.

Ananasová dieta není nic složitého. Skládá se zkrátka jen z ananasu. Během diety se konzumuje čerstvý nebo je možné pít vylisovanou šťávu.

Jak dlouho ananasová dieta trvá?

Jelikož se tělo stane závislé na jediné potravině, a sice na ananasu, nedokáže tak žít dlouho. Proto mu neubližujte dlouhé měsíce. Dieta by se měla držet tři až sedm dní, vždy však záleží na kondici jedince.

Jaké výsledky mohu očekávat?

I když se má ve hře “hubnutí” hrát na centimetry, mnohé ženy hrají především na “kilogramy”. Díky ananasové dietě je možné shodit zhruba tři až šest kilogramů, což je během jednoho týdne skvělý výsledek.

Ananas je při hubnutí skutečně tak účinný?

Mnozí lidé se dnes a denně ptají, jestli je ananas skutečně tak účinný, jestli je vůbec možné, aby se shodily během týdne tři či šest kilogramů jenom díky tomu, že budeme konzumovat ananasovou dužinu nebo případně jeho šťávu. Podle odborníků za snížením hmotnosti stojí vzácné enzymy, které jsou v ananasu obsaženy ve velkém množství. A jelikož dojde ke snížení energetického příjmu, dojde také ke snížení hmotnosti.