Projekční kancelář SONDER PROJEKT, s. r. o. je specialistou na projektovou dokumentaci

Projekční kancelář

Chcete si postavit vysněný dům? V tom případě potřebujete projektovou dokumentaci. Jedná se o soubor schémat a výkresů, bez něhož není možné získat stavební povolení. Dříve se projektová dokumentace kreslila na papír, dnes je však možné ji získat v digitální podobě. Projektovou dokumentaci je nutné vypracovat v každém případě, nezáleží na tom, jestli toužíte po dřevostavbě, bungalovu nebo typovém domku. Bez souboru výkresů a schémat stavba zkrátka nebude povolena. Nemusíte se však obávat toho, že je projektová dokumentace určena jen úřadům, poslouží také staviteli, který se díky projektové dokumentaci dozví všechny potřebné informace týkající se budoucí stavby.

Samozřejmě projektovou dokumentaci si nemůžete nakreslit doma, ale je třeba obrátit se na specialistu v oboru. V současné době na trhu působí hned několik firem, které se projekty zabývají, otázkou je, do rukou jaké společnosti se vložit.

SONDER PROJEKT, s. r. o. je specialistou na projektovou dokumentaci

Pokud hledáte skutečně jedničku v oboru, doporučujeme to zkusit se SONDER PROJEKT, s. r. o. Jedná se o projekční kancelář, který zpracovává všechny stupně projektové dokumentaci pro rodinné domy, také pro klasické bungalovy, dvojdomky, dřevostavby nebo zděné domy.

Zpracování projektové dokumentace však není to jediné, o co se kancelář postará. Kromě toho se zabývá také realizační dokumentací včetně inženýrské činnosti a vyřídí také všechna potřebná povolení, bez nichž stavba nemůže začít.

Technický dozor přímo na stavbě

Velkou výhodou, kterou firma má oproti konkurenci, je technický dozor na stavbě. Zkušený a zároveň nezávislý technický dozor dohlédne na průběh stavby a v případě potřeby bude hájit zájmy vás – klienta, aby byla stavba postavěna podle vašich představ, nikoli podle představ stavitele.