Pyšníte se velkými prsy? Existují pravidla vhodného oblékání

Vhodné oblékání

Ženy s malými prsy touží po velkých ňadrech, ženy s velkými prsy by daly všechno za menší prsa, s nimiž se lépe dohodnou například při oblékání. I když pánové velká prsa milují (samozřejmě ne všichni), ženy s nimi mají spíše trápení. Mnohdy je z nich bolí hlava, dokonce mohou způsobovat i časté migrény. Je také nutno dodat, že s velkými prsy se svádí boje dnes a denně, a to konkrétně při oblékání. Velká prsa ne vždy vypadají hezky v tom, co si obléknete. Naštěstí existují jistá pravidla vhodného oblékání, která prsa zvýrazňují, ovšem zároveň je zachována elegance.

1) Vyhněte se oversized kouskům

I když je oversized móda hojně preferovaná, a i když dokáže zamaskovat nadbytečná kila nejedné ženě, ženám s velkými prsy může taková móda jen ublížit. Díky velkým prsům a oversized kouskům dojde k optickému rozšíření, po čemž ženy rozhodně netouží.

2) Pozor na masivní robustní náhrdelníky

Velkou roli při vytváření krásného outfitu hrají i šperky. I když se může zdát, že šperky nehrají v případě velkých prsou žádnou roli, je to přesně naopak. Ženy s velkým poprsím by se měly vyhnout robustním náhrdelníkům a také jiný masivním šperkům.

3) Krásný výstřih jen s dobře padnoucí podprsenkou

Při výběru podprsenky buďte opatrní. Právě podprsenka se výrazně podílí na tom, jak budete na první pohled působit. Konkrétně hraje velkou roli v případě, že máte halenku nebo šaty s výstřihem. Výstřih nikdy nebude vypadat hezky, pokud podprsenka nebude padnout tak, jak by měla. Proto vybírejte podprsenku s rozvahou a důkladností.

4) Zavinovací móda je pro ženy s velkými prsy nepostradatelná

Pokud chtějí ženy vsadit na jistotu, vsadí na zavinovací módu. Právě díky ní budou prsa vždy vypadat krásně. Pokud se navíc pod prsa zapne pásek, je to značka ideál. Velká prsa je třeba zavinout a následně vypasovat.