Výběr spodního prádla nemusí být věda 

Výběr spodního prádla nemusí být věda

Každá žena se chce cítit dobře a pohodlně. Jenže aby se takového pocitu dosáhlo, musí se investovat do ideálního spodního prádla, které nikde neškrtí ani netáhne. Jen pokud se takové prádlo najde, je žena spokojená. Kromě zmiňovaného se však musí hledat i modely, které padnou svou velikostí. Příliš malé, stejně tak příliš velké podprsenky nebo kalhotky mohou spíše deformovat postavu.  

Spodní prádlo je naším každodenním společníkem 

Za základ našeho šatníku nepovažujeme ani tak bílá trička a džíny, jako právě spodní prádlo. Mluvíme o každodenním společníkovi, bez kterého nedáme ani ránu, i když je pravdou, že zejména v létě se od podprsenek začíná krapet upouštět (ovšem ne všechny ženy si mohou dovolit chodit bez tohoto typu spodního prádla). 

Pokud chcete svou stávající sbírku obohatit, nebo konečně najít kousek, který vám bude naprosto dokonale padnout, prozradíme si několik tipů, které vás k adekvátnímu spodnímu prádlu dovedou. 

Zkoušení nepřeskakujte 

Hlavní pravidlo při výběru spodního prádla je zkoušení, zkoušení, zkoušení. I když znáte své míry a nosíte je neustále v paměti, přesto si oblečení v kabince zkuste. Důvod je prostý – co výrobce, to trochu jiné velikosti. Pamatujte na to, ať se náhodou co nevidět nevracíte a nesnažíte se spodní prádlo vrátit (což je ve většině případů neakceptovatelné). 

Nesázejte pouze na krajky 

I když krajkové spodní prádlo vypadá opravdu úžasně, nehodí se na všechny příležitosti. Pokud víte, že budete celý den cestovat vlakem, raději se vyhněte slušivému zdobení a vsaďte na pohodlnost. Ovšem pokud plánujete romantickou večeři s partnerem, při této příležitosti se zase krajkované spodní prádlo víc, než jen hodí. 

Co vám nesedí, nekupujte 

Řada žen se domnívá, že vzhled je při koupi spodního prádla tím hlavním. Ale pravda je někde jinde. Správná velikost, respektive to, že spodní prádlo sedí je klíčem k úspěchu. Pokud vám prádlo nesedí, nechte ho v obchodě. Pravděpodobně byste si ho stejně nikdy nevzali na sebe, a tak by to byly jen vyhozené peníze.