Ať je práce ve skladu jednodušší a rychlejší. Víme, jak toho dosáhnout

práce ve skladu

Práce ve skladu nemusí být vždy náročná a těžká. Vždyť existuje mnoho druhů manipulační techniky, do které se vyplatí investovat. Manipulační technika je tu od toho, aby nám pomohla s prací ve skladu, která díky ní skutečně nebude těžká ani náročná, ale naopak snadná, jednoduchá a rychlá. Pokud přemýšlíte nad tím, že i svůj sklad firmy vybavíte manipulační technikou, přinášíme vám několik tipů.

Jak již bylo zmíněno, manipulační technika nám významně ulehčuje práci ve skladu, což ocení zejména zaměstnanci firem, jež mají velké a prostorné sklady. Zaměstnavatelé však do manipulační techniky také investují rádi, jelikož je práce ve skladu díky manipulační technice odvedena rychleji, hlavně se minimalizují zdravotní problémy například v podobě kýly, která byla doslova na denním pořádku, když se vše muselo přenášet v rukou.

A jak jsme také zmínili, přinášíme několik tipů na manipulační techniku, kterou ve skladě oceníte.

Vozíky na palety

Pokud se ve skladu manipuluje s paletami, ideální by bylo, kdyby se investovalo do vozíků. Plošinové vozíky jsou základ, ovšem mnohé firmy ocení spíše něco inovativnějšího v podobě nízkozdvižných paletových vozíků či případně v podobě nízkozdvižných elektrických vozíků. V elektrické podobě je také možné koupit si vysokozdvižné vozíky, které dosáhnou i do míst, kam běžné nízkozdvižné vozíky nemohou.

Ve skladu se však najde práce i pro klasické nůžkové vozíky nebo pro známé policové vozíky.

Rudly na balíky a pytle

Jestliže se ve skladu manipuluje s těžkými krabicemi nebo balíky, oceníte zejména rudly, které nejsou jenom pro vinaře nebo hospodské, kteří přenáší těžké sudy nebo bečky piva. I když se rudly pořizují nejčastěji právě do hospod a vinařství, ve skladu by skutečně neměly chybět. Tvoří základ skladu a mnozí zaměstnanci na ně nedají dopustit.