Přímořská pohoda ve vašem interiéru aneb dovolená po celý rok

Přímořská pohoda ve vašem interiéru aneb dovolená po celý rok

Celý rok se těšíme na to, až vyrazíme k moři a užijeme si chvíle pohody a dokonalé relaxace v teplém prostředí. Atmosféru doplňují i motivy, které jsou pro přímořské oblasti typické. Právě tyto prvky si nyní přivedeme domů. Nálada dovolené s vámi bude po celý rok. 

Pořádná porce moře

Přenést se do vaší oblíbené destinace nebo k písčitým plážím můžete třeba hned každé ráno. Stačí mít v některé z místností samolepicí fototapety. Ty se hodí nejen pro ústřední stěnu ve vaší ložnici, ale také do jídelny, chodby, nebo do prostoru obývacího pokoje. Prosluněné pláže tak budete mít stále na dohled. Při ranním probuzení budete mít ihned možnost se naladit na tu správnou vlnu dobré pohody. Speciální fototapety se hodí i pro koupelny a toalety, dají se totiž omývat a jsou tak stále hygienicky čisté. 

Doplňky, které milujete

Máte rádi mušle, písek a vše, co je pro moře typické? Nebojte se a ponořte se do bytového designu se vším všudy. Z mušliček si můžete vytvořit závěsy i závěsné dekorace, které zavěsíte podél stěny. Na povrch svých rostlin v místnosti nasypejte písek a přidejte jednu větší mušličku. Dekorace s mořskou tématikou samozřejmě nesmí chybět.

Prosvětlujeme prostor

Milujete moře i proto, že zde vždy doplníte energii ze slunného prostředí? Zřejmě je na čase přidat světlo i do vaší domácnosti. Pomalu zrenovujte nábytek svépomocí a jeho tmavé odstíny nahraďte světlejšími. Z bytu odstraňte nepotřebné kousky dekorací a nábytku, který již k ničemu neslouží. Přidejte zrcadla, svítidla a bílou barvu. Váš prostor tak dokonale prokoukne. 

Barvy pro pohodu i harmonii

Pro interiér zvolte vhodné barevné ladění – pískovou barvu, světle modrou, a také bílou. Přírodní odstíny jsou základem moderního a vzdušného prostoru. Volte jemné materiály a bytové textilie. Vyvarujte se příliš mnoha barvám v místnostech, které by naopak působily těžkopádně. 

Dopřejte si dovolenou každý den.