S čím pomůže bytový architekt a proč se vyplatí?

bytový architekt

Sakra, vždyť jsem si chtěl zařídit bydlení ve stylu Provence, tak jak to, že to u mě vypadá jako v maringotce? Inu, i to se vám může stát, když se pustíte do zařizování nebo rekonstrukce interiéru na vlastní pěst. Pokud tak cítíte, že podobné zařizování není zrovna vaše silná stránka, neváhejte a poraďte se s bytovým architektem.

Pro rozhodné i nerozhodné

Máte o svém bydlení jasnou představu, ale nevíte, jak ji realizovat? Nebo naopak potřebujete, aby vám někdo teprve pomohl najít ten správný směr? Jestli jste si na jednu z těchto otázek odpověděli „ano,“ pak přesně pro vás jsou určeny služby bytového architekta. Ten by vám měl pomoci s celkovým vzhledem i vybavením místnosti. Od počáteční vizualizace, přes prostorové řešení až po výběr nábytku. Architekt vám doporučí nejvhodnější materiály i nejnovější trendy v bydlení.

Drahý architekt? Levnější náklady!

Několik desítek tisíc vynaložených za služby bytového architekta mohou leckomu přijít jako zbytečný luxus.  Při celkové ceně za nové bydlení, či rekonstrukci toho stávajícího, se však jedná pouze o zlomek ceny. Co víc, rady architekta vám mohou pomoci konečné náklady snížit. Bytový architekt totiž pracuje pro vás, ne pro dodavatelské firmy, tudíž se vám bude pokoušet přihrát sice to nejkvalitnější, ale za co nejrozumnější cenu.

bytový architekt

Aby to vypadalo i fungovalo

Je potřeba si uvědomit, že architekt je vystudovaný odborník. Jeho prací je nabídnout řešení, která jsou nejen designová, ale zároveň funkční. Pokud tak chcete do obýváku dvoumetrovou diskokouli, architekt vám poradí nejen s výběrem té nejhezčí, ale rovněž zajistí, aby vám nespadla na hlavu. Nebo vlastně počkat, vždyť je to vystudovaný odborník, jeho úkolem je vám tu obří diskokouli rozmluvit! S jeho radami se zkrátka nemusíte bát, že by si v obýváku neměli hosté kde sednout, že v kuchyni se nějakým nedopatřením nedá vařit, a že v ložnici… Nebojte se nechat si poradit.