Oblékáme boubelky: Co zahalí nadbytečná kila?

Zakrytí nadbytečných kil

Ne všechny ženy se pyšní dokonalou postavou. Mnohé ženy se bohužel denně snaží zahalovat svá kila, protože se za ně stydí. Ještě donedávna jenom stěží nacházely v obchodech kousky, které by jim lichotily a které by dokonale zakryly nedokonalou postavu. Dalo by se říct, že aktuální móda, která se dostala do obchodů před několika měsíci, přeje zejména boubelkám, a tak lze říct, že i boubelky se konečně dočkaly a že i ony se mohou radovat z toho, že na první pohled vypadají jako modelky. Samozřejmě si musí vybírat takové kousky, které kila dokonale zahalí. A otázkou je, jaké modely to jsou.

Pokud se i vy snažíte zamaskovat svá nadbytečná kila, poradíme vám, s jakými kousky to půjde lehce. Jak již bylo zmíněno, aktuální móda boubelkám lichotí a přeje jim. Do obchodů tedy zamiřte co nejdříve, dokud velikosti nebudou vyprodány.

Šaty rovného střihu jako letní spása

Zatímco minulé léto se neslo ve znamení upnutých šatů, které boubelky nosit opravdu nemohly, letošní rok se nese ve znamení rovných střihů, což boubelkám lichotí. Konkrétně šaty rovného střihu jsou velice elegantní a díky tomu, že se nikde neobepínají a nikde netáhnou, dokonale zakryjí nadbytečná kila, která v jiných modelech jdou bohužel vidět.

Kromě šatů rovného střihu v létě ocení boubelky zejména midi sukně, které sice sahají do pasu, ale pas opticky zužují a zakrývají větší zadeček. Od pasu jsou totiž rozšířené a volně sahají až ke kolenům či případně pod kolena. I tento model boubelky zachraňuje v letních horkých dnech. Nemusí díky tomuto kousku sahat po džínách, které jako jediné zahalují nadbytečná kila.

Oversized košile jsou vždy dobrou volbou

Kromě zmiňovaných šatů rovného střihu a midi sukní mohou boubelky nosit i oversized košile, které jsou skvělé z toho důvodu, že jsou volné. Takové košile se nejen, že kupují ve větší velikosti, ale také se rovnou šijí ve volném střihu. Nikde neobepínají a netáhnou, vkusně skrývají nedokonalosti, a navíc se skvěle kombinují s čímkoli, co v šatníku najdete.