Nevíte, co na sebe? Inspirujte se Horečkou sobotní noci

Inspirace v módě

Milujete film Horečka sobotní noci? Pak se nechte inspirovat stylem oblékání, protože přesně takový styl se aktuálně vrátil do módy. Vrátily se nejen zvonové kalhoty, jimž se dodnes přezdívá „zvonáče“, ale taky se vrací ve velkém barevnost a samozřejmě mnoho jiných kousků. Pokud tedy půjdete nakupovat a nebudete se moct rozhodnout, dejte přednost retro kouskům, protože ty letos budou udávat styl.

Jistě si vzpomínáte na legendární snímek v čele s Johnem Travoltou – Horečka sobotní noci. Dodnes se konají mnohé akce a události na toto téma, kdy se lidé obléknou do retro kousků, s nimiž ostatním vyrazí dech.

Když ráno nebudete vědět, co si obléknout, nemusíte si prozpěvovat staré známé melodie, jež jsou na pomezí rocku, popu a disko, ale stačí si vzpomenout na některé outfity, protože právě jimi se můžete inspirovat.

Zvonové kalhoty opět v kurzu

Zvonové kalhoty už delší dobu chtějí proniknout znovu do světa módy, ale zatím se jim to bohužel/bohudík nedaří. Letos však přišel jejich čas. Obchody vezmou doslova útokem, jen málokterý člověk odolá. Nemusíte si koupit takzvané „zvonáče“ jen v klasické džínové variantě, ale můžete sáhnout i o lehkých kalhotách, jež se rozšiřují od kolen dolů.

Kostýmky jedou

Vzpomínáte si, jak ve filmu hrály svou vlastní roli kostýmky? Určitě jste zaregistrovali, že se právě kostýmky staly nadmíru populární. Ženy si oblíbily zejména šedé kárované kostýmky, pánové dávají přednost tmavějším barvám. Letos se nemusíte bát ani legendárních bílých či podobně barevných kostýmků. Rozhodně to nebude krok vedle. Kromě retro kousků hraje ve světě módy velkou roli extravagance.

Barvy všude, kam se podíváte

A samozřejmě s retro módou přichází na scénu barvičky. Je načase odstranit nevýrazné kousky z šatníku, raději sáhněte po červené, žluté či modré barvě nebo rovnou po jejich kombinaci. Letos platí, že čím víc barev na sobě budete mít, tím jste stylovější!