Retro styl neutichá. Jaké vlasové doplňky nyní pobláznily svět?

Retro styl

I když je ještě brzy, do obchodů se přesto začaly dostávat krásné plesové róby, které budou letos in. Mnohé ženy už uvažují, že se na plesovou sezonu připraví už nyní, proto přemýšlí nad koupí krásných šatů, které jsou stále ještě k dispozici ve velikosti, kterou mají. Zanedlouho se pravděpodobně vyprodají a mnohé ženy budou usínat s pláčem, jelikož si nestihly koupit šaty, které se jim líbily. Pokud nad koupí uvažujete proto, že nevíte, jestli je vynosíte víckrát než jen jednou, přinášíme vám seznam ikonických rób, které se zařadily mezi nesmrtelné. Pokud se aspoň trošku přibližují té róbě vaší, neváhejte už ani minutu nad koupí.

Červená róba z Pretty Woman

Vzpomínáte si na nestárnoucí film Pretty Woman, kde hlavní roli ztvárnila nádherná Julia Roberts? Pak se vám jistě vybaví i nádherná červená róba, kterou Julia jako Vivian zkombinovala s nádherným šperkem a bílými rukavicemi. Tato róba se dostala mezi nadčasové a uchvacuje ženy už po dlouhá léta.

Je zajímavé, že několikrát zmiňovaná róba se neměla ve filmu objevit. Tvůrci si přáli vysloveně černé šaty, ale nakonec je návrhářka Marilyn Vance, která má červené šaty na starosti, přesvědčila o tom, že se k hlavní hrdince více hodí.

Šaty na zlatých špendlících

Pokud si vzpomínáte na rok 1994, určitě se vám vybaví i krásné šaty Elizabeth Hurley, které vzbudily vlnu kladných i negativních ohlasů. Důvodem bylo to, že šaty držely na bocích jen díky zlatým spínacím špendlíkům. Je zázrak, že šaty během večera nespadly.

Svatební šaty filmového plátna

Kdo by nemiloval fantastický seriál Sex ve Městě a také jeho filmové zpracování. Ve filmu se Carrie Bradshaw vdává a má na sobě asi nejextravagantnější bílé svatební šaty všech dob. Svatební šaty, které se ve filmovém snímku ukázaly zhruba v roce 2008, se zařadily k nejpamátnějším šatům vůbec.