Možnosti získat půjčku, když nemáte kvůli exekuci bankovní účet

Nebankovní půjčky bez registru

Pokud se dostanete do situace, kdy máte v exekuci i svůj bankovní účet není opravdu nic příjemného. Tato situace přináší spoustu komplikací a souvisejících nepříjemností. Jedním z možných negativ exekuce je i fakt, že bankovní účet prakticky nemůžete vůbec využívat, protože byste o peníze na něm přišli. Jakmile se ocitnete v exekuci, nepůjčí vám žádná banka. Ale i u nebankovních společností je celá řada těch, kteří mají právě vlastnictví bankovního účtu mezi hlavními podmínkami. Lidé, kteří nutně potřebují úvěr, a nemohou si peníze poslat na vlastní účet, musí využít jiné možnosti.

Půjčky bez bankovního účtu

V případě půjčky u bank máte s exekucí na účet smůlu. Je tedy třeba zvolit nebankovní sektor, kde je pro skupinu rizikových klientů příznivější situace. Nebankovní půjčky bez účtu u nebankovních společností je třeba vybírat obezřetně. Spousta z nich vám bez bankovního účtu peníze nepůjčí, protože mají často je ověřovací poplatek ve výši jedné koruny. V tomto případě si nemůžete své peníze nechat poslat ani na účet svého kamaráda nebo příbuzného. Pár poskytovatelů, kteří se nyní zaměřují právě na klientelu bez bankovního účtu umožňující alternativní způsoby výplaty, ale existuje. Způsobů, jak vyplatit peníze přímo v hotovosti je několik.

Jak se dá úvěr vyplatit bez bankovního účtu

Vybrat si vhodnou půjčku lze podle toho, která z nich vám svým způsobem výplaty peněz nejvíce vyhovuje. Můžete zvolit výplatu hotově na ruku v místě bydliště. Peníze přiveze přímo obchodní zástupce úvěrové společnosti, třeba Provident Financial, XS půjčka nebo Smart půjčka. Hotově na ruku na pobočce firmy, kam můžete zajet a peníze si nechat vyplatit přímo na místě provozuje společnost Tommy Stachi. V hotovosti vám mohou půjčku zaslat i klasickou složenkou na poštu, což je poměrně oblíbená metoda výplaty peněz při půjčkách, nabízí Ferratum Bank.

Další možností je půjčka hotově na ruku na benzínkách u Credit Portal, k vyzvednutí na čerpacích stanicích společnosti EuroOil. Další možností je převodem na Blesk peněženku u stejné společnosti. Kartu můžete mít vedenou jako zcela anonymní. Lze ale získat i peníze převodem na účet třetí osoby, kdy si poskytovatelé nijak neověřují, čí je uvedený bankovní účet. Jde o malé půjčky, často s krátkodobou splatností a navíc i často s vysokými úroky.