Kabáty na styl županu a boty s geometrickým podpatkem. I to jsou letošní zimní trendy

Kabáty na styl županu

Venku už začíná přituhovat, což znamená, že je třeba vytáhnout typické zimní oblečení. Jenže mnohé ženy nemají ještě žádný kousek, který by se do zimního oblečení řadil. Je tedy nutné zavítat na nákup, určitě nepřijdete s prázdnou. Obchody se totiž začaly plnit fantastickými kousky, které oslní nejednu ženu. Mezi nejoblíbenější kousky se letos řadí kabáty na styl županu nebo zajímavé boty s geometrickými podpatky.

Pokud patříte k lidem, kteří nakupování stráví tak, že chodí od regálu k regálu, přinášíme vám tipy, nad jakými kousky se v regálech pozastavit. Nemůžete si přeci nechat ujít kousky, kterými letos oslníte.

Kabáty na styl županu letos překvapily

Jak jsme zmínili, mezi hlavními letošními zimními trendy najdeme kabáty na styl županu. Jedná se o fantastický kousek, který se velmi podobá předloňskému trendu v podobě kabátů s klopy. Klopy jsou však v tomto případě daleko, daleko menší, zavazování v pase ale zůstalo.

Jelikož je možné kabát získat v mnoha, v mnoha zajímavých vzorovaných provedeních, mnohým skutečně nové kabáty připadají jako župany. Teplo a příjemně je v nich stejně, není tedy důvod, proč do nich neinvestovat.

Boty s geometrickým podpatkem sklízí samou chválu

I když to někomu může přijít bizarní a extravagantní, boty s geometrickým podpatkem jsou zkrátka další hit letošní zimy. Najdeme nejen kozačky s geometrickým podpatkem, ale také kotníkové boty, které mají mnohdy příliš tenký podpatek vyplňující se do tlustého tvaru, jiné boty mají podpatek jako přesýpací hodiny.

Pokud však zůstáváte věrní klasickým podpatkům v klasickém tvaru, nejlépe uděláte, pokud sáhnete po kotníkových botkách, které se krásně tvarují dle nohy. Nikde neodstávají, jsou velmi příjemné a pružné. Po takových botách ženy toužily, nyní je najdou v každém krámu s obuví většinou v neutrálních barvách.