Řekněte to kabelkou, aneb co o vás řekne styl vaší kabelky?

Styl kabelky

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se vám líbí určité styly kabelek? Kabelky už dávno nejsou jen praktickou záležitostí. Díky nim můžeme vyjádřit svou osobnost a mnohé další. V tomto článku se zaměříme na to, co říkají jednotlivé barvy a styly kabelek o své majitelce. Co o vás řekne například nošení crossbody kabelky černé barvy?

Barva kabelky

Výrazná barva, jako je například u zelené kabelky, vyjadřuje sebevědomí a touhu upozornit na sebe. Tyto ženy jsou odvážné a rozhodně se nebojí být středem pozornosti. Naopak méně výrazné barvy, jako je černá, bílá, béžová, hnědá říkají o své majitelce to, že si ráda zjednodušuje věci v životě. Nemá hlavu v oblacích. Chcete-li vypadat profesionálně, měli byste zvolit černou kabelku. Pokud naopak chcete vypadat hravě, vyberte si zelenou či žlutou kabelku. Fialová kabelka naznačuje tajemství.

Styl kabelky

Není překvapením, že svou osobnost promítnete také do stylu kabelky. Crossbody kabelky jsou praktické, pohodlné a stylové, stejně jako jejich majitelky. Spojkové kabelky jsou malé a kompaktní, obvykle se nosí podobným způsobem jako cross body. Tento typ kabelky o majitelce vypoví to, že má ráda zábavu a nerada se nechává spoutat. Ženy, které nosí nejraději brašny, mají rádi uspořádanost. Obvykle jsou to ženy zaměřené spíše na kariéru.

Velikost kabelky

Také velikost kabelky má vypovídající hodnotu. Ženy, které milují prostorné kabelky velkých rozměrů, jsou ženy praktické. Bohužel ne příliš organizované, protože v kabelce je poměrně těžké udržet pořádek, a to i v případě, že mají jednotlivá oddělení (například na peněženku či mobilní telefon). Pro ženy, které mají rády věci pod kontrolou, a přitom jsou připravené na všechno, jsou středně velké kabelky. Do nich se vleze vše potřebné, a navíc je to hezky uspořádané. Malé kabelky nosí dobrodružné ženy, které si vystačí s tím nejnutnějším. Mají rády zábavu a jsou bezstarostné.