Jak vybrat dámskou peněženku? 

Jak vybrat dámskou peněženku?

Peněženka není jen věc. Je to stejné jako s oblečením. Peněženka vyjadřuje naši osobnost a někdy slouží i jako menší dámská kabelka. Na výběru bychom si tedy měly dát záležet. Myslíme na životní prostředí, a proto by nám naše nová peněženka měla chvíli vydržet, aniž by se zasekl zip, začala se loupat nebo praskly švy. Na co si dát při výběru peněženky pozor? 

Bez toxinů 

Trendem jsou přírodní materiály. Taková kožená peněženka je nadčasový kousek s dlouholetou tradicí. Vydrží vám, snadno se udržuje a neuvolňují se z ní toxiny jako z jiných méně přírodních materiálů. Kůže navíc vždy byla symbolem společenské prestiže. Dnešní technologie nabízí různé barvy, vzory i možnost nechat si vyrýt vlastní monogram! Nudné hnědé se tedy určitě nebojte. Chcete být opravdu šik? Slaďte peněženku s kabelkou!  

Myslete na všechno 

Také kontrolujete, zda máte mobil a peněženku? Ušetřete si hledání a pořiďte si peněženku, do které si můžete uložit i váš telefon. Peněženka už dávno není jen na peníze. Můžete samozřejmě vybírat i mezi minimalistickými kousky, ale klidně si můžete pořídit pouzdro na peníze, telefon, karty a třeba i blok. Už si stačí jen rozmyslet, jaká barva se vám hodí! 

Osmá káva zdarma 

Zamyslete se, jakým způsobem nejčastěji platíte? Mincemi? Kartou? Upřednostňujete hotovost a neustále potřebujete drobné na parkování a nákup? Zkontrolujte si, jestli má vaše nová peněženka přihrádky na mince. Jste vášnivou sběratelkou klubových karet a věrnostních kartiček na osmou kávu zdarma? Pak by ve vaší peněžence určitě neměl chybět prostor pro tyto poklady. 

Žádná není dokonalá? Co teď? 

Srovnaly jsme si v hlavě, co by naše nová peněženka měla mít. Víme, jaký materiál a jakou barvu. Na kolečkové brusle potřebujete sportovní kapsičku na zip, do kanceláře elegantnější verzi s kartami, doklady a vizitkami, do společnosti vlastně spíš mini kabelku. Co teď? Střídáte kabelky? Klidně můžete střídat i peněženky! Zkrátka mějte několik variant a vybírejte dle libosti!