3 důvody, proč volit umělý vánoční stromek

Umělý vánoční strom

Vánoční čas se pomalu, ale jistě blíží. Na tyto svátky jsme se těšili celý rok a konečně jsou opět tady. Svátky, kdy se sejde celá rodina, kdy je jídla na stole habaděj, kdy zdobíme vánoční stromeček a kdy nakupujeme vánoční dárky, abychom udělali radost naši blízkým. Bohužel co se týče nakupování, věci jsou rok od roku dražší, proto se nevyplatí kupovat tolik dárků, jako dříve, protože nás to může lehce zruinovat. Dokonce se už ani nevyplatí kupovat si živý vánoční stromeček. Místo toho raději kupte umělý, který vám bude dělat stejnou radost.

Mnoho lidí zvažuje koupi vánočního stromku v umělé podobě. Naštěstí my vám přinášíme důvody, které vás o koupi tohoto krásného stromečku přesvědčí! Jistě, živý stromek má něco do sebe, ale své kouzlo má něco i ten umělý!

1) Je levnější

Během vánočních svátků se hlavně ohlížíme na finance. Nikdo nestojí o to, aby nás vánoční svátky zruinovali. Už tak jsou vánoční dárky rok co rok dražší, proto rádi ušetříte každou korunu. Pokud se rozhodnete pro koupi umělého vánočního stromku, je jasné, že ušetříte. Dneska stojí živé stromečky kolem tisícikoruny a vydrží vám jen jeden rok. Zatímco umělý vánoční stromeček stojí do osmi set korun a vydrží vám minimálně pět let.

2) Nedělá nepořádek

Mnoho jehličnatých stromů má tendenci opadávat. To znamená, že během vánočních svátků byste museli neustále uklízet, zametat či vysávat. Vyhněte se těmto domácím pracím a raději si kupte umělý strom, díky kterému budete moct neustále ležet na gauči, jíst cukroví a jiné dobroty a sledovat vánoční pohádky, které půjdou v televizi.

3) Není to jednorázovka

Jak již bylo zmíněno, umělý stromeček vám vydrží i několik let. Není to „jednorázovka“. Nemusíte se díky němu rok co rok stresovat, stačí ho jen vytáhnout z půdy zase do obývacího pokoje. Je to tedy jakási investice, která vám ulehčí budoucí trápení před Vánocemi.