Uspořádejte nezapomenutelný večírek formou únikové hry

večírek formou únikové hry

Firemní večírky patří mezi nejoblíbenější aktivity řady zaměstnanců. Zaměstnavatelé však s nimi mají někdy opravdu potíž, protože se většinou snaží, aby na nich samozřejmě byla jistá zábava, ale také chtějí, aby se jejich zaměstnanci lépe poznali a ucelili se jako tým. Bohužel však u řad firemních večírků to skončí opravdu jen na úrovni zábavy a zaměstnavatelé mohou jen zkoumat, co udělali špatně a proč ucelení kolektivu neproběhlo tak, jak chtěli.

Naštěstí pro ně se nyní v České republice rozeběhl nový trend, který spočívá v únikových hrách. Jedná se o skvělou příležitost, jak trávit volit čas s rodinou a přáteli, ale na druhou stranu se také jedná o nejlepší formu firemního večírku. Zaměstnavatel, který se rozhodne pro firemní večírek právě stráveny v únikové hře, sklidí obrovský úspěch nejen u zaměstnanců, ale také u sebe, protože se budou moci poklepat na rameni a říct si, že díky hře získal skvělý tým.

Víc hlav, víc ví!

Escape game je skvělým zážitkem, ale je to také skvělá hra na teambuilding. Díky tomu, že skupina pracovníků bude uzavřena do místnosti a dostane časový limit, během něhož se bude muset dostat z místnosti ven, se budou muset spoléhat jeden na druhého. Přece jen víc hlav, víc ví, a to se v tomto prostoru opravdu cení. Prověří se nejen jejich logické myšlení, ale také týmový duch. Zaměstnavatelé najednou poznají, jak dokáže tým pracovat a jestli se bez hádek a jiného provokování dokáže dostat ze skutečného prostoru opět na čerstvý vzduch.

Díky tomu, že únikových her je nyní celá řada a každá je jiná, můžete tuto formu firemního večírku provozovat rok co rok. Někdy budete muset utéct z ošetřovny, jindy z kanceláře, někdy budete muset zlikvidovat bombu v městské hromadné dopravě. V každém případě je tato hra na teambuilding jako stvořená. Pracovníci hlavně zažijí i opravdový adrenalin!