Čtyři věci, které by neměly chybět na žádné dětské oslavě narozenin

dětské oslavě narozenin

Dětské oslavy by měly být rozhodně nezapomenutelné. Děti si pamatují, ale jen věci, které se jim opravdu líbily, při nichž byly opravdu šťastné. Je proto důležité jim dopřát krásnou dětskou oslavu s kamarády, kterou si užijí a kterou budou mít ve vzpomínkách neustále. Jenže jak by taková vysněná oslava narozenin měla vypadat? Mnozí lidé se velice často nechávají inspirovat americkými filmy, kde se stále koná hromada zajímavých narozeninových oslav, ale stojí o to české děti? Co české děti ocení, co by na jejich oslavě nemělo chybět?

1) Výzdoba je základ

Výzdoba je opravdu základ, o tom není pochyb. Kromě různých barevných fáborek by rodiče měli investovat do balónků, a to konkrétně do balónků plných hélia. Nic není víc legrační než zajímavě zbarvené hlasy, díky nimž se budou děti cítit jako z jiného světa.

V případě, že na narozeninovou oslavu svého dítěte skutečně přinesete héliové balónky, doporučujeme průběh oslavy natáčet, ať mají děti vtipné vzpomínky.

2) Dort se svíčkou štěstí

Bez dortu není oslava oslavou – zejména dětské oslavy se bez dortu neobejdou. Nejlepší navíc bude, když dítěti koupíte dort v podobě oblíbené animované postavičky. Takových dortů se dnes peče všude hodně, stačí si jen vybrat cukráře, který splní vaše očekávání.

Nezapomeňte na dort dát svíčku, při jejímž sfoukávání se má něco přát. Populární jsou však také fontány, které se ale bohužel nesfoukávají.

3) Skákací hrad

Jestliže má dítě narozeniny v teplých ročních obdobích a jestliže slaví své narozeniny na zahradě, uděláte nejlépe, pokud si pronajmete na odpoledne drobný skákací hrad. Děti si takovou věc zapamatují, vždyť skákací hrady jsou střed jejich vesmíru.

Při hledání vhodného skákacího hradu nesáhněte po prvním, který najdete. Určitě jde vždy najít levnější varianta.

4) Kouzelník

Zatímco v Americe se domů zve zásadně klaun, v Česku není na škodu pozvat kouzelníka. Kdo by kouzelníka nemiloval, dnes jsou z nich děti paf, jelikož vidět kouzla na vlastní oči se jim jen tak někdy nepoštěstí. Mnohá kouzla se navíc můžete naučit sami doma, nebudete tedy muset do profesionálního kouzelníka investovat.