TOP tipy, jak uspořádat velkolepou žádost o ruku

TOP tipy, jak uspořádat velkolepou žádost o ruku

Také si nepřejete, aby byla žádost o ruku pouze fádní záležitost? Podívejte se na tipy, se kterými zazáříte a zařídíte si zážitky pro celý zbytek života. Jak na to? 

Tisíce světel na scénu

Jako pozadí pro své citové vyjádření můžete zakomponovat ohňostroje. Právě tyto prvky jsou dokonalou kulisou vašeho vyznání. Připravte si scénu a požádejte o pomoc někoho, kdo v daný okamžik spustí tu krásu. Za svitu tisíce světýlek se budete objímat s ženou vašeho srdce. Svatební ohňostroje jsou to pravé zpestření citového vyznání. Vyberte si barvu i efekty a jděte do toho. Úspěch zaručen!

Nahrajte scénku

Pro tuto velkolepou žádost o ruku budete potřebovat hodně pomocníků. Jste dobrovolný hasič, fotbalista, nebo třeba učitel na škole, kde máte k ruce spoustu pomocníků? Uspořádejte scénku na svou milou. Může to být cokoliv, kdy ji vylákají vaši přátelé na místo, kde již budete připraven vy. Romantické zátiší nesmí chybět. Jaká bude její odpověď? 

Společná píseň

Opět budete potřebovat více lidí. Je nějaká píseň, kterou vaše vyvolená skutečně miluje? Můžete se pustit do zpěvu přímo ve sboru. Uspořádejte nevinnou zahradní párty, kde budou vaši přátelé a rodina. Najednou se všichni společně pustíte do zpěvu oblíbené písně vaší milé. Nakonec pokleknete. Přejete si ještě větší důkaz lásky? 

Jen vy dva? 

Nachystejte si romantické místo, které se bude dokonale hodit pro vaše vyznání. Požádejte své známé a přátele, aby zde přijeli. Ale dříve než vy a potají. Nesmí chybět kamarádky vaší nastávající. Pusťte se do svého proslovu a nechte čas plynout. Když řekne ano, mohou se na ni všichni přátelé vrhnout a společně vám popřát. 

Je libo velkolepou žádost o ruku? Zkuste třeba natočit svůj vlastní videoklip se svou kapelou nebo se zájmovým kroužkem, do kterého patříte. Jistě zde najdete spoustu lidí, kteří vám ochotně pomohou.