Zahřívaný tabák si získává oblibu

Zahřívaný tabák si získává oblibu

Užívání tabákových produktů je v České republice stále velice oblíbené. Čím dál tím větší popularitě se však těší moderní elektronické alternativy, které jsou v porovnání s klasikou méně škodlivé pro naše tělo i okolí. To však zdaleka není jejich jediná výhoda. Co všechno nám zařízení na zahřívání mohou nabídnout? Proč se investice do nich vyplatí? 

Méně toxických látek 

Zařízení na zahřívání tabáku nevystavuje náplň žáru, jako je tomu u klasických produktů na zapalování. Právě nízké teploty jsou důvodem, proč jsou tato elektronická zařízení méně škodlivá. Nevystavujete své tělo toxickým látkám jako je například:  

  1. dehet  
  1. či oxid uhelnatý.  

Úleva pro vás i okolí 

Tato zařízení na zahřívání tabáku neprodukují žádný nepříjemný zapáchající dým, který by mohl vadit vašemu okolí a ohrožovat ho pasivním užíváním nikotinu. Kromě toho elektronická alternativa uleví také vaší peněžence.  

Ačkoliv některé lidi může odradit jejich vyšší pořizovací cena, je důležité brát na vědomí, že z dlouhodobého hlediska ušetříte spoustu peněz. Kupování jedné krabičky za druhou je daleko více nákladné.  

Vychytávky zařízení PULZE  

V současné době naleznete na našem trhu několik značek zařízení na zahřívání. Ačkoliv princip fungování mají jednotlivá zařízení stejný, nejen vzhledem se od sebe výrazně liší. Mezi nejoblíbenější patří například PULZE od renomované značky Imperial Brands, a to hned z několika důvodů.  

S tímto produktem se rozhodně nemusíte před okolím stydět. Má totiž elegantní a zároveň praktický design, který do ruky sedne i dámám. Vyrábí se v několika barevných provedeních, takže si určitě vyberete podle svého stylu. PULZE disponuje zabudovaným čistícím nástrojem, tudíž vám jeho údržba zabere jen chviličku.  

Na jedno nabití, které trvá pouze 90 minut, vydrží až 20 použití. V klidu si s ním užijete celý večer bez nutnosti shánění zásuvky. Patříte-li mezi milovníky netradičních příchutí? Pak si s PULZE určitě přijdete na své. Vedle klasických náplní má totiž v nabídce také: 

  • CAPSULE FOREST PURPLE –  Svěží chuť lesního ovoce. 
  • CAPSULE POLAR – Tato náplň se může po zmáčknutí kapsle kdykoli proměnit na mentolovou variantu.  
  • POLAR GREEN – Mentolová příchuť. 
  • ICE – Kombinace tabáku a máty. 
  • CAPSULE SUMMER RED – Obsahuje kapsli s příchutí vodního melounu. 

V neposlední řadě je třeba zmínit jedinečnou vychytávku tohoto zařízení, kterou je možnost volby intenzity zahřívání. Pokud máte raději intenzivní chuť, zvolíte si zahřívání na vyšší teplotu. Pokud je vám příjemnější jemnější, zahřejete náplň na teplotu nižší. Nízká teplota je praktická rovněž pro ty, kteří se chtějí zbavit své závislosti na nikotinu, ale nedokáží přestat úplně.