Vybíráme svetry. Jaké motivy jsou nyní in?

Vybíráme svetry

K zimě patří jednoznačně svetry. Svetry jsou nepostradatelné, jsou krásné a zahřejí v případě, že venku panují nízké teploty. Pokud jste nyní pevně rozhodnuti, že svou sbírku svetrů zpestříte a rozjasníte, doporučujeme vám vsadit na vzory a motivy. Sice jednobarevné svetry jsou stále krásné a vkusné, na druhou stranu jsou to svetry, které neoslní a neosloví na první pohled. Motivy jsou nyní modernější.

Jenže pro jaký motiv se rozhodnout? Přece jen na trhu dnes najdete hromadu krásných svetrů, u nichž vás osloví jejich motiv. Abyste si domů nekoupili svetr s motivem, který není zrovna in, poradíme vám, jaký bude nejlepší.

Vánočních motivů není nikdy dost

Během zimy můžete nosit i svetry s vánočním motivem. I když je to pro někoho kýč, pro jiného je to nejstylovější kousek oblečení. Vánoční svetry se nosí zejména během zimy, nosí se konkrétně svetry s různými vánočními postavičkami, jako jsou sobi, skřítkové nebo elfové. Až Vánoce odezní, na scénu přichází svetry s různými vánočními vzory. Takové svetry je opravdu možné nosit po celou dlouhou zimu, když na nich nejsou výrazné postavičky, není důvod je nenosit.

Indiánské motivy nejen na kardiganech

Jestli sledujete aktuální módu, víte, že se do módy dostaly zejména indiánské motivy. Konkrétně se uchytily na kardiganech, ale kardigany mnohdy tak nezahřejí jako pořádné svetry s rolákem. Pokud se budete ohlížet po teplých pletených svetrech, upřednostněte takové svetry, které mají indiánský motiv.

Proužky nejsou nikdy na škodu

V případě, že se rozhodnete pro proužky, neuděláte krok stranou. Proužky jsou stále elegantní a nadčasové, jedná se o motiv, který se nosil a nosit se také bude. Navíc proužkovaných svetrů je v obchodech nejvíce, najdete je možná dříve než jakékoli jiné zmiňované vzorované svetry.