Léto ve znamení pastelových barev. S jakými kombinacemi zazáříte?

Léto a pastelové barvy

Léto je roční období, během kterého se nemusíme bát vytáhnout si barevné oblečení. Mnohé ženy jsou zastánci neutrálních barevných kombinací, ale věřte tomu, že neutrální barevné kombinace jsou v létě až příliš nudné. Nebojte se barev, jsou totiž mnohem originálnější a krásnější, vytvoří navíc dech beroucí outfity, za kterými se každý kolemjdoucí otočí. A abyste věřili, že barvy jsou to, co by mělo rozzářit váš šatník právě v tomto okamžiku, přinášíme vám několik kombinací, které učarují už jen pohou představou.

Jak jsme zmínili, léto se nese ve znamení barev. Letos to jsou pastelové barvy, co by měla každá žena ve svém šatníku mít. Pastelové barvy mají oproti klasickým barevným tónům jednu velkou výhodu, a sice jsou méně nápadné, přesto to jsou barvy. I milovníci neutrálních kombinací by mohli na pastelové barvy kývnout, když to není tak výrazné oblečení, jaké měli na mysli.

Když na pastelové oblečení sáhnete, poradíme vám hned několik kombinací, které jsou doslova nesmrtelné.

Osvěžte bílou barvu

Díky pastelovým barvám se vykouzlí krásné, romantické a elegantní outfity. Díky pastelovým barvám můžete snadno a rychle osvěžit obyčejnou bílou barvu, kterou máte v šatníku v hojném zastoupení. K bílým džínům, sukním nebo případně k bílým tričkům se hodí zejména mentolově zelená barva, pudrově růžová nebo případně i světlounce zelená barvička. Nepohrdněte ani nad jemně žlutou barvou, která rozsvítí i deštivý den.

K takovým kombinacím můžete volit pestřejší barevnou kabelku. Nezůstávejte u klasické černé, to nebude vypadat nejlépe.

Kombinujte pastelovou barvu s jinou pastelovou barvou

Nebojte se ani vzájemné kombinace pastelových barev. Světle žlutá vypadá krásně s červenou barvou, modrá zase vynikne s pastelově zelenou. U takto barevných looků si dejte pozor na doplňky. Víc barev by už bylo na škodu.