Tipy, jak všechno zvládnout hravě do Vánoc

Tipy, jak všechno zvládnout hravě do Vánoc

Vánoční čas je obdobím stresu a neustálého napětí. Lidé stále pospíchají, nevědí, kam pádí, jsou stále vyčerpaní a unavení. Bohužel se to často nezastaví ani pár dní před Štědrým dnem, kdy by měl člověk odpočívat a užívat si pohádek a blízkých okolo sebe. V případě, že se letos chcete vyhnout letošnímu stresu, poradíme vám, jak všechno hravě zvládnout do Vánoc, abyste si pohádek i blízkých opravdu mohli užít do syta.  

Nastavte si trvalé platby a o finance se nestrachujte 

Bojíte se, že zapomenete odeslat zálohu na elektřinu nebo že zapomenete odeslat splátku vašeho úvěru? V takovém případě byste měli co nejdříve nastavit trvalé platby, které lze nastavit i v chytrých telefonech a internetových bankovnictvích. Díky trvalým platbám nemusíte stále myslet na to, co všechno má odejít či nikoliv. Nebudete ve stresu a nebudete na odcházející platby stále myslet.  

Nechte si dovézt nákup až do domu 

Všichni lidé vědí, jak to vypadá v obchodech před vánočními svátky. Lidé jsou zmatení, neustále pobíhají, stojí v dlouhých frontách nebo se neustále prohrabávají obrovským množstvím nabízeného zboží. V případě, že se chcete tomuto davovému šílenství vyhnout, doporučujeme vám nechat si přivézt zboží až do domu. Přece jenom dnes existuje celá řada e-shopů, které vám přivezou objednané zboží přímo až před nos.  

Mějte svého osobního asistenta 

Věděli jste, že si můžete pronajmout osobního asistenta? Ten za vás vyřídí nákupy, připraví oslavu, napeče cukroví nebo vám seřídí kolo, které mají děti dostat pod vánoční stromeček. Dnes existuje celá řada takových firem, které nabízí osobní asistenty za velice příznivou cenu. A takoví osobní asistenti zvládnou hravě opravdu všechno.  

Pracujte z domu 

Pokud vám to firma umožňuje, pracujte z pohodlí domova. Mnohé firmy to opravdu umožňují a vám to v tomto případě ušetří hromadu vašeho času. Budete moct být s dětmi doma, v mezičase si něco uklidit nebo můžete při práci péct perníčky.