Pět dárků, které si hravě vyrobíte doma svépomocí

Pět dárků, které si hravě vyrobíte doma svépomocí

Chcete svým blízkým darovat něco hezkého k narozeninám nebo jen tak, pro radost? Možná za dárky nechcete utrácet majlant. Je pravdou, že dneska roste cena dárků či obecně věcí, které můžeme darovat. Vyplatí se proto mít tipy na konkrétní dárky, které nás budou stát maximálně chvilku času a se kterými uděláme větší parádu než čímkoli ostatním na světě. Prozraďme si konkrétně pět tipů na vlastnoručně dělané dárky, které doma zvládne vyrobit opravdu každý. Pusťte si k výrobě dárků třeba oblíbený seriál a uvidíte, jak vám to půjde od ruky! 

Vlastnoručně dělané náramky 

Pokud chcete darovat něco hezkého třeba své sestře nebo mamince, proč nevyrobit hezké náramky? Pár korálků koupíte v galanterii za pár korun, na náramek ani nemusíte navlékat všechny – stačí, když budete mít hezkou šňůrku nebo provázek, na který přívěsek nebo případně korálek navléknete.  

Namalujte květináč 

V IKEI koupíte květináče za pár korun. Nebo možná máte na půdě pár květináčů, které na první pohled nevypadají zrovna hezky. Můžete je hravě pokreslit tím barvami, potom už jen do květináče zasaďte nějakou rostlinku a máte hotovo. Samozřejmě květináč nemusí rostlinku obsahovat, je to jen tip, jak ozvláštnit tento doma dělaný dárek.  

Domácí mýdlo 

Domácí kosmetika nikdy nevyjde z módy. Proč tedy kupovat drahou kosmetiku z obchodů, když můžete doma vyrobit třeba mýdlo? Na internetu najdete hromadu návodů, jak doma vyrobit mýdlo, díky kterému si obdarovaný na vás každý den vzpomene.  

Vynikající bonboniéra 

Kdo by nemiloval čokoládu! Proto si čokoládu, kterou máte doma v kredenci rozpusťte a nalijte do připravených forem. Vytvoříte tak vlastní bonboniéru, za kterou byste v obchodech zaplatili stovky korun. Případně můžete několik druhů čokolád kombinovat, vytvoříte tak skutečně vlastní vynikající bonboniéru.  

Čajové stromečky 

Jak udělat radost milovníkům čaje? Jednoduše si ponechejte ruličku z kuchyňských ubrousků a olepte ji pytlíčky čaje. Vytvoříte tak čajové stromečky, které jsou dokonalým dárkem nejen na Vánoce.