Jak skrýt kila navíc

Jak skrýt kila navíc

Nesplnitelný sen mnohých žen jsou míry 90-60-90 cm. Dá se pochopit, že i plnější ženy chtějí vypadat štíhle a krásně. Chcete-li to provést, musíte pro to něco udělat, ovšem málokteré dámy se snaží cvičit a hladovět. A pokud jste se svým snažením teprve na začátku, je třeba zvolit správné oblečení, které skryje nedostatky a bude ženu prezentovat v příznivějším světle.

Správný výběr spodního prádla je zásadní

Správný výběr spodního prádla hraje obrovskou roli. Nevolte:

  • těsné kalhotky a podprsenku;
  • zrušte tanga a další trendy spodní prádlo;
  • nenoste podprsenku se silikonem;
  • budete muset zapomenout na barevné punčocháče.

Volte nápravné prádlo, které vám vymodeluje zadek a odstraní zbytečné vyčnívající břicho. Podprsenka by měla být s košíčky, které plně pokrývají hrudník a široká ramínka.

Jak skrýt plnost pod oblečením

Oblečení skrývá kila navíc, to je stará věc. Vyberte si styl, který skryje plnost dle vaší potřeby, přičemž je nutné brát v úvahu mnoho elementů. Pro majitelky velkého poprsí doporučujeme diagonální vzory, které dobře maskují plné boky a velká prsa.  Vyhýbejte se volným věcem, které nedostatky postavy ještě více zvýrazňují. V domnění, že takové oblečení zakryje více, ve skutečnosti ukážete i to, co byste nechtěli. Klidně noste i pevnější a těsněji oblečení pokud je správně tvarované.  Nenoste asymetrické kousky oblečení, protože ty jen zdůrazní, co byste chtěli zakrýt. Overaly a jim podobné kousky přenechejte mladým dívkám. Postavu opticky ovlivní i velikost kabelky. Čím větší tašku nosíte, tím budete působit vyšší a štíhlejší.

Umíte se postavit?

Správným postojem můžete vizuálně zúžit svou siluetu. Pokud přenesete váhu na jednu nohu, druhou mírně pokrčíte a zároveň si dáte ruce v bok, vytvoříte dva úzké body a celkový pohled bude „štíhlejší“. Pokud sedíte v křesle, vyvarujte se pózy vlevo – nohy jsou přitisknuté ke křeslu a působí mohutnější, než ve skutečnosti jsou, a navíc jejich to i opticky zkracuje.

Pozor na střihy

Super úzké džíny vypadají dobře pouze na někom, přesto se nás v uplynulé sezóně snažil do nich napasovat nejeden designér. Pokud nejste model ani excentrik, tomuto trendu raději odolejte. Úzké kalhoty zdůrazní každou chybičku na kráse – ať už křivé nohy, široké stehna nebo větší pozadí. Naopak, rovné či mírně rozšířené nohavice postavu vyváží, takže působí harmoničtější. Vsaďte na véčkové střihy, ty jsou pro silnější postavy mimořádně vhodné.