Jak neplatit za nadváhu zavazadel?

nadváhu zavazadel

Jak neplatit za nadváhu? Téměř vždy cestujeme s velkým kufrem a nikdy se nám nechce moc platit za nadváhu. Jak to udělat?  Nebo si vybrat raději nějaký menší batoh na jistotu? Co si budeme povídat, velká váha kufru může někde přijít na poplatcích až na 2 500 Kč. A teď si představte, že budete moci odvážit kufr jednoduchým zvednutím nad zem? To vše umí Raden. Revoluční výrobek, který znatelně ušetří naše peníze.  Jedná se o špičkový nástroj, zabudovaný do nové inteligentní značky v oblasti zavazadel.

Co vše Raden umí?

  • Dobíjet telefon
  • Poskytuje informace o čase odletu
  • Upozorní vás, že na pásu se přibližuje váš kufr

Vynálezce Josh Udashkin

Tento 32-letý zakladatel a CEO si při svých cestách uvědomil, že cestujícím na letištích chybí přesně takový výrobek. Přece vývoj vidíme všude, změny jsou patrné na brýlích, hodinkách, reproduktorech (Sonos), a tak bychom mohli donekonečna pokračovat. Proč by si nezasloužily inovaci i cestovní zavazadla? Udashkin si dal za cíl vytvořit „empatickou“ zavazadlovou značku, která je stylová, moderní a praktická, aby nádherně zapadla do našich životů obklopených technologiemi. Před třemi lety opustil svou práci pro Aldo a po dvou letech se mu už podařilo přinést produkty společnosti Raden.

Zázrak jménem Raden je na světě

Jako první se setkal s odborníky v oblasti marketingu a produktových dodavatelů ze společnosti Tumi, poté si najal Raden poradce a od firem z oblasti rizikového kapitálu jako Capital a Lerer Hippeau Ventures v prvním kole získali 3,5 milionu dolarů. Podle zdroje TheVerge, Fortune se před jejich představením, během týdne podařilo získat 55 centimetrů dlouhé zavazadlo (jehož cena byla na úrovni 295 dolarů). Samotná taška byla vytvořena designéry od společnosti Beats a je vyrobená z odolného makrolonového polykarbonátu a váží jen 3,4 kilogramu. Uvnitř se nalézá vyjímatelná kompaktní baterie o rozsahu pěti telefonů s dvěma porty. Pochopitelně nechybí elegantní aplikace, kde získáte přístup ke všem funkcím Raden.

Moderní design se snoubí s paletou sedmi barev, nejlevnější kufr – Bluesmart stojí 399 dolarů.