Návraty z bláznivých osmdesátek. Co je opět v kurzu?

Návraty z bláznivých osmdesátek. Co je opět v kurzu?

Vzpomínáte si na bláznivá osmdesátá léta, kdy lidé chtěli vybočovat z davu, a tak si neustále kupovali výrazné oblečení, na které stáli dlouhé fronty? Kdo by to byl řekl, že výstřednost a bláznovství ze sedmdesátých a také osmdesátých let se vrátí a s ním i jednotlivé kousky, které jsou vám jistě tak povědomé. Jaké konkrétní kousky jsou opět v kurzu? 

Jak již bylo zmíněno, vrátila se bláznivá osmdesátá a taky sedmdesátá léta, během kterých se lidé snažili vybočovat z davu. Dělali to nejen svým kontroverzním chováním, ale také tím, co měli na sobě. Barevnost a originalita – to bylo to hlavní, co jste mohli na ulicích potkávat a očekávat. Vypíchnout lze konkrétní kousky, které si určitě dobře pamatujete. Řadu z nich znáte i z devadesátých let, kdy se jednotlivé kousky také nosily a kdy se některé kousky možná ještě více proslavily.  

Neonové barvy jsou zpátky 

Přelom osmdesátých a devadesátých let se nesl ve znamení neonových barev. Neonové barvičky byly opravdu in, kupodivu se k nim lidé dnes zase vrací. Nosí je zejména celebrity, které se nebojí na ulici vyjít s neonově zelenými botami na podpatku nebo v neonově zelené lehké kombinéze či overalu. Neonové barvy však sluší spíše snědším typům, na nich barvy krásně vyniknou.  

Volánky jsou taky na scéně 

Na scéně jsou opět volány. Pokud si vybíráte halenku, doporučujeme zvolit originální kousek, který bude plný volánků a ozdob. Pozor však na kousky, které budou mít volánky v okolí bříška, mohly by udělat více škod než užitku.  

Zvířecí motivy zase frčí 

Co opětovaně frčí, jsou zvířecí motivy, na které řada lidí nedá dopustit. Zvířecí motivy se nosí opravdu hojně, najdete je na kabelkách, botách, ale také na halenkách nebo kabátech. Ať už je to motiv hadí kůže nebo motiv leopardí srsti, zaujmete a budete styloví. Budete do oblečení se zvířecím motivem investovat?