Na podzim nepodceňte teplé oblečení

podzimni outfit

První opadlé lístky už dopadají na zem a příroda se začíná měnit. Stále je ještě často teplé počasí a saháme po slabším a slabším oblečení. Dávejte si ale pozor na prochladnutí. Ačkoliv podzimní sluníčko láká k tomu odložit teplé kabáty a vyjít si ještě nalehko, nepodceňujte situaci. Pořád sem tam řádí ranní mrazíky a dny bývají stále chladné. Dopřejte si stylový jarní svetřík, který nejen prohřeje, ale i rozzáří váš jarní look. V letošním roce frčí všechny různé typy, bez zapínání i kardigany. Hodí se k lodičkám i keckám, k sukni i legínám. Buďte IN, buďte šik.

Další skvělou volbou je vesta. Vesta je univerzální a módní záležitost, která se lehce kombinuje se svetrem i tričkem. Správnými kombinacemi vykouzlíte elegantní outfit i sportovní look. Pokud sáhnete po sportovnějším modelu, keckách, roztrhaných džínách, svěží kabelce a celý tento model doplníte šmrncovními slunečními brýlemi, můžete jít do procházku, nedělní kávu s kamarádkou i do kina.

Elegantní dámě vřele doporučujeme pořídit si sáčko, které zahřeje a hlavně podpoří společenský vzhled. Přihlédněte k vybrané příležitosti a pořiďte si elegantní či volnočasové sako. Jarní den je jako stavěný právě pro tuto volbu!

Poslední variantou jsou jarní kabátky. Kabátek využijete po celé jaro a následně i na podzim. Sychravý, větrný a studený den může přijít i v květnu a právě kabátek je elegantním řešením. Na výběr jsou krátké i dlouhé, nejrůznějších střihů i barevných kombinací.