Módní ikona Georgina toho na sebe prozradila hodně 

Módní ikona Georgina toho na sebe prozradila hodně

Zná ji celý svět. Příběh dívky ze skromného prostředí, která okouzlí nejlepšího fotbalistu světa jsme si měli možnost prohlédnout sami. Dokument I am Georgina streamoval Netflix a my jsme byli nadšeni z toho, co jsme se dozvěděli.  

Kráska, která na sobě maká 

Kromě toho, že si Georgina Rodríguez může dovolit několik služek nebo profi hlídaček dětí, na sobě pravidelně dře. Rozhodně nepatří mezi gaučové povaleče a její pověstné křivky si řádně pěstuje a opečovává. Pravidelně cvičí, a to nejméně jednou denně. Samozřejmě nyní, když čeká dvojčata, se zaměřuje spíše na bohatou a plnohodnotnou stravu, ale ještě před několika měsíci měla dokonale vyrýsované tělo. Domácí posilovna nechybí v žádném ze sídel, kde s Cristianem Ronaldem pobývají.  

Modelingová kariéra 

Georgina se v modelingovém světě pohybuje již nějaký ten pátek. Dokonce je modelkou již od vcelku útlého věku. Dnes se kráska věnuje svým soukromým business aktivitám a rozhodně se nedá říci, že by se nudila. Její vlastní jmění je odhadováno časopisem Forbes na 10 milionů dolarů. Svatbou s Ronaldem se samozřejmě její vliv ještě zvětšil, ale rozhodně se nedá říci, že by si bez něj neporadila.  

Jako vlastní máma 

Je známo, že Cristiano Ronaldo má z předchozí doby již odrůstajícího syna, a také dvojčata. Spekuluje se, že mu je porodily náhradní matky. Ať už to bylo jakkoliv, společně mají s Georginou ještě dceru Alanu, ke které zanedlouho přibydou ještě dvojčata. Rodina je pro oba partnery prim. Děti ji považují za svou vlastní mámu.  

Georgina v současné době platí za jednu z největších módních ikon. Cokoliv vynese, ihned mizí z pultů prodejců. Miluje sportovní módu, ale také luxusní róby a šperky. Nade vše je jí ale její rodina. O ženě, která se narodila v roce 1994, toho jistě v blízké době hodně uslyšíme. Je krásná a úspěšná.