Kolik stojí nejdražší šaty světa?

Kolik stojí nejdražší šaty světa?

Chcete si udělat opravdu velkou radost? Chcete se potěšit něčím, co jen tak někdo nemá? V takovém případě byste si měli koupit nejdražší šaty světa, jelikož s nimi ohromíte opravdu všude, pokud je tedy budete aktivně nosit. Pokud vám v kapse cinká 351 milionů, pak si takové nejdražší šaty světa můžete hravě dovolit.  

Ne nadarmo se říká, že nejlepšími přáteli žen jsou diamanty. Ženám je však nemusíte darovat jenom v podobě šperků, ženy si zaslouží i krapet jiné podoby diamantů. Mohou je dostat například i na šatech, které budou s pýchou nosit do společnosti.  

Jak vypadají nejdražší šaty světa? 

Nejdražší šaty světa jsou unikátní tím, že jsou posety více jak dvěma tisíci drahými kameny. Jejich nejdražší a nejvýraznější součástí je vzácný rudý diamant. I když se jedná o výrazný kousek, je tento drahokam velmi malý, jeho hodnota však sahá do nebes. Jenom tento jediný kámen stojí 145 milionů korun. Nemůžeme se tak divit tomu, že cena celková sahá až na 351 milionů korun.  

Samozřejmě červený diamant není to jediné, co na šatech najdete. Šaty zdobí také dokonalé bílé diamanty, kterých je rovnou padesát. Také jsou šaty zdobeny černými diamanty, jichž je na šatech také rovných padesát. Miniaturních bílých diamantů je na šatech skoro devatenáct stovek.  

Šaty, které jsou ukázkou perfektní ruční práce 

Je třeba zmínit, že šaty jsou úplnou ruční prací. Je to ukázka perfektní ruční práce. Jenom na zhotovení těchto šatů bylo zapotřebí víc jak dvě stě tisíc stehů nití, která byla zlatá a čtrnáctikarátová. Nejvíce nit vynikne v motivu květiny, kterou lemuje.  

Kdo stojí za princeznovskými šaty? 

Za krásnými a také nejdražšími šaty světa stojí návrhářka Debbie Wingham, která už kdysi zhotovila několik velice luxusních kousků. Ve svém portfoliu má už jeden kousek, a to róbu za 105 milionů korun.