Květiny podle znamení horoskopu: jaké vybrat na svatební den?

Květiny podle znamení horoskopu: jaké vybrat na svatební den?

Chystáte svou svatbu a při výběru svatební květiny jste se zastavili a nevíte, kam dál? Svatební šaty ani šaty pro družičky nebyly ničím těžkým, ale taková květinová výzdoba vám dává skutečně zabrat? Nemusíte nutně procházet svatební katalogy, když se stačí podívat na hvězdy. Ano, vaše znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili, bude tou nejlepší odpovědí. Co znamení, to totiž jiné květiny. Saténové šaty mohou mít dokonce květinové vzory, ideální třeba pro svědkyni na svatbu. 

Pro Berany tulipány, pro Býky růže 

Jen málokdo si uvědomuje, co všechno o nás prozrazují znamení, ve kterých jsme se narodili. Odhalí nejen naše vlastnosti či to, jak skvělými (nebo špatnými) budeme milenci, ale také řeknou, jaké květiny máme pravděpodobně nejraději. V případě, že si s květinovou výzdobou na své svatbě nevíte rady, můžete se obrátit právě na květiny.  

Například Berani jsou cílevědomí a srší obrovskou energií. I proto jsou pro ně vhodné tulipány (nejlépe zářivě červené). V případě, že jste se narodili ve znamení Býka se vaše pozornost zaměří spíše na růže. Býci jsou totiž velmi tvrdohlaví jedinci, zároveň jsou však milovníkem luxusního života. 

Pro Blížence pivoňky, pro Raky jiřiny 

Že jste se narodili ve znamení Blíženců? Pak nám jistě potvrdíte, že jste znamením velmi produktivním, máte aktivní a tvůrčí mysl. Jste na druhou stranu trochu plaší, ale to není nic, co by vás mělo znepokojovat. Dokonale vás však vystihují či podtrhují vaše vlastnosti pivoňky, proto se při výběru svatební kytice zaměřte právě na ně.  

Na druhou stranu Raci jsou velmi vnímaví a mají rádi, když jsou v obklopení své rodiny. Nejvhodnější jsou pro ně květiny kulatého tvaru. Skvělou volbou jsou tedy třeba jiřiny, což jsou možná trochu netradiční kytky, ale ve svatební kytici dokonale vyniknou. 

Lvi milují slunečnice, Panny elegantní lilie 

O Lvech se říká, že jsou naprosto neodolatelní. Jsou podmaniví, kreativní, okouzlující, možná na jednu stranu také marniví. Perfektně je však definuje slunečnice. V případě, že jste se narodili ve znamení Lva, pak by se vaše svatební kytice měla skládat právě z květin otáčejících se za sluncem.  

Panny jsou na rozdíl od Lvů perfekcionisté a milují detaily. Jsou také velmi pozorné a čisté, i proto jejich srdce prahne směrem lilií.