Jarní úklid v garáži: rychle a efektivně

Jarní úklid v garáži: rychle a efektivně

První paprsky jarního slunce doslova volají k tomu vyvětrat vše, co jsme během zimy museli schovávat. Jak na rychlý úklid garáže, který vám udělá pořádnou radost? 

Konečně vše na svém místě

Mnohdy se během roku potýkáme s tím, že potřebujeme najít nářadí, montážní sadu, nebo třeba konkrétní autokosmetiku. Pravidelný úklid nám pomůže všechny potřeby vytřídit a dát je na své místo. Když si pořídíte kovové regály, uděláte si radost. Úložné řešení třeba až do stropu vaší garáže vám pomůže uložit vše, co si jen budete přát. Pneumatiky, nářadí, sportovní potřeby – to vše bude mít v garáži své pevné místo. 

Třídíme rychlostí blesku

Když u vás již stojí regálové systémy, je úklid doslova hračkou. Nyní si pomocí plastových úložných boxů setřídíte nejen nářadí nebo součástky pro opravování v domácnosti, ale i vše ostatní. Už víte, v jakém patře regálů se budou vyskytovat potřeby pro vaši zahradu? Kam umístíte kartáče pro mytí auta a vosk pro jeho ošetření? 

Na své místo můžete trvale usídlit také všechny barvy a laky, které pravidelně potřebujete. Malířské potřeby umístěte do horních pater – přeci jen se nejedná o předměty, které používáte každý týden. 

Co kam patří? 

Regálové systémy vám napoví o tom, jak si své předměty uspořádat. Do spodních pater umístěte potřeby, které používáte nejčastěji. Typicky se jedná o potřeby k čištění auta, nebo o běžně používané nářadí. Do horních pater regálů uložte pneumatiky k vozidlu a sadu šroubů k nim. Horní patra jsou vhodná i pro lyže a další sezónní sportovní potřeby. 

Pusťte se do jarního úklidu garáže a proměňte prostor ve skutečně užitečné místo, kde vždy budete mít vše přehledně uskladněno a připraveno k použití. Správným třízením navíc ušetříte – nebudete si muset kupovat zahradní hnojivo, když jej máte přímo na očích. V nepořádku byste jej jen těžko našli.